Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Powroty na forum

Data utworzenia : 2017-04-17 23:04 | Ostatni komentarz 2017-07-23 08:34

nienormatywna

2217 Odsłony
53 Komentarze

Witam Was!!! Jak już pisałam w innych wątkach - bardzo kochałam to forum 2 lata temu gdy z zagrożoną ciążą leżałam i umierałam ze strachu, to LOVI uratowało mi dosłownie życie - bo nie zwariowałam i obecnie mam pyskatą ale kochana 2 letnią córeczkę, która jest mega absorbująca :P Myślałam, że zostane tu na zawsze, ale życie uderzyło mnie w twarz i zagięło czasoprzestrzeń aż do czasu gdy zobaczyłam 2 kreseczki po raz drugi!!!! :D No i natychmiast do Was wracam z radością choć pewnie z mniejszą ilością wolnego czasu :) Jest tu ktoś taki jak ja?? Ktoś kto wrócił po latach na LOVI?? Jak to się stało? Co się zmieniło? Czy tęskniłyście :P Bo ja baaardzo :) Pozdrawiam gorąco :)

2017-07-23 08:34

O to super, niech odpoczywa, a ja tak jak pisałam trochę mam brak czasu, poza tym internet często mi się buntuje, ale najważniejsze, że wszystko jest w porządku.

2017-07-23 07:33

Emmkao, Zabusia ma swój wątek pierwsza ciąża i tam najczęściej jest aktywna, teraz się urlopuje nad morzem więc sobie odpoczywa i dlatego jej jest troszku mniej ale jest ;) i pisała że z nogą też już lepiej. http://lovi.pl/pl/forum/1/8857/122

2017-07-22 22:53

Jest Zabusia, po prostu nie trafiasz na nią ;)

2017-07-22 19:26

Dziewczyny, nie zauważyłyście że ostatnio tak jakby zniknęła od nas Zabusia? Nie wiem czy powinnam się martwić. Zwykle była aktyna w różnych wątkach, a ostatnio jakoś nie zauważyłam. Czy tylko mi się wydaje (sama nie nadążam czasami z różnymi wątkami i Waszymi wpisami, poza tym ostatnio miałam małe problemy z internetem i w ogóle jakiś brak czasu). Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

2017-07-11 07:48

Założyłam oddzielny wątek na pogaduchach, bo nie wiedziałam gdzie obiecałam wstawić fotki tablicy. Mąż mówi, że dziś skończy już

2017-07-10 10:04

Zabusia - dokładnie tak :P A najlepsze jest to, że jest poważnie chory (ma narośl która w każdej chwili może się zamienić w nowotwór) i to jest nic, nie warto łazić do lekarzy bo co oni zrobią, on to dietą wyleczy itp itd A nagle od ciśnienia go głowa zaboli i nie ma człowieka - leży martwy na łóżku i jęczy :P No zrozum tu chłopa :D Mama Ai M :) oo widzisz to może nas zainspirujesz <3 Zazdroszczę Ci rodzinki tak blisko i tak pomocnej <3 Choć u mnie od wczoraj teściowie i to z młodszą siostrą męża i psem więc moje dziecko umiera z zachwytu i szczęścia :) Zaraz zmykamy do sopotu na plażę :) Nawet mąż dziś sobie wolne zrobił :) no bajka <3 Miłego dnia Wam dziewczyny

2017-07-08 18:15

Nienormatywna ja tablicą? Oczywiście już obiecywałam daaaawno, bo długo się schodzi ;) ale jest prawie skończona. Ja leżę, syn z mężem na spacerze. Córką zajmuje się dziadek miała spać reż na dworze. Mam nadzieję, że tak jest ;) a ja mam do pilnowania rosół mniam na przeziębienie jak znalazł.

2017-07-08 15:41

nienormatywna a czy Twój mąż też jak jest chory to jak w reklamie nie ma nawet siły pilota podnieść???? oczywiście dużo zdrówka