Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

Organizacja czasu

Data utworzenia : 2017-03-29 22:42 | Ostatni komentarz 2017-05-24 13:47

TinaC

846 Odsłony
14 Komentarze

Dziewczyny jak ostatnio synek chorował nie miałam czasu na forum, utonelam w prasowaniu itp. Zdradzcie jak się organizujecie jak maluch nie schodzi z rąk? Kiedy macie czas na wszystkie obowiązki domowe i jeszcze forum? Synek przez tydzień był mega przylepka i nie mogłam nawet zejść z jego piła widzenia- a ograniczone spuchnietymy oczkami.

2017-03-30 12:25

Co do forum to zazwyczaj siedzę jak maluchy śpią, a tak jakoś się ustawiło, że jedna drzemkę mają wspólną tak około południa i wtedy jest chwila dla mnie :) Co do sprzątania i ogarnięcia domu ... - robię to przy nich, albo z nimi ... tzn głównie ze starszym synkiem - angażuje go w wiele pracy domowych, które wykonujemy wspólnie. Często też moja mama bierze maluchy na spacer i wtedy wszystko sobie sama mogę ogarnąć albo ogólnie odpocząć. Jak juz jakieś choróbsko się wkradnie to może ciężej to wszystko ogarnąć.. ale zawsze znajdzie się ktoś do pomocy. W końcu z dwójką małych dzieci niekiedy też nie jest tak latwo i przyjemnie.. Zazwyczaj korzystam z tych "drzemek" i wieczornego spania :)

2017-03-30 12:22

Ja forum tylko z telefonu tak mi łatwiej. Ja wchodzę często dość bo mój starszy trochę i już tak go nie noszę. Wchodzę rano jak wstaniemw bo leżymy jeszcze w łóżku z synkiem on ogląda bajkę więc mam chwilę. Potem kiedyś wchodziłam na spacerze bo jeździł w wózku teraz jak na nogach to raczej mi się nie udaje, potem jak go usypian to wchodzę bo muszę tylko stać i głaskać no i drzemka to zaglądam. Po południu różnie jak jest mąż to częściej jak nie ma to nie bardzo albo ewentualnie jak synek sam się bawi chwilę. No i wieczorem usypianie i jak pójdzie spać. Oczywiście nie zawsze mam tyle czasu. Ja obiad potrafię robić z synkiem na rękach. Jak odkurzan czy ścieran kurze to mi pomaga:-P prasowanie zawsze tylko wieczorem jak już Usnie, podłogę myje w czasie drzemki w dzień.

2017-03-30 12:16

ja czas na forum mam tylko jak Franio zaśnie w dzień ewentualnie wieczorem, A teraz Franio właśnie wstał,więc pewnie powróce dopiero wieczorkiem, bo łobuz mały najchętniej by pisał na laptopku ze mną:)

2017-03-30 09:02

Gdy chodzę do pracy to mam czas dla siebie w drodze do pracy w autobusie:) I potem wieczorem, gdy córa pójdzie już spać, a ja się obrobię z obowiązkami domowymi. Gdy jestem na zwolnieniu tak jak teraz to czas mam z samego rana, bo wtedy córa fajnie bawi się sama, potem jak ona ma drzemkę i również wieczorem, gdy już pójdzie spać. Większość obowiązków staram się robić podczas jej aktywności, ja jestem obrobiona, a ona zadowolona bo coś się dzieje. Wtedy, gdy ona śpi ja siadam z kawą i odpoczywam :)

2017-03-30 07:51

Mój synuś na macie to już tylko z 15 wytrzymuje. Chce żeby się z nim bawić. Kręci się,obraca,rozrzuca zabawki i krzyczy, bo chce się przemieszczać a nie potrafi.

2017-03-30 00:47

Tina na forum znajduje teraz czas głównie wieczorem kiedy mała przed spaniem zajmuje się chwilę sobą, z telefonu na pewno częściej bym pisała ale wygodniej mi z kompa. Jeśli chodzi obowiązki to te większe jak sprzątanie, gotowanie czy prasowanie robię kiedy mąż jest w domu to wtedy on zajmuje się dzieckiem. Jak jestem sama to wkładam córkę do maty i na jakiś czas mam wolną rękę:)