Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Organizacja czasu

Data utworzenia : 2017-03-29 22:42 | Ostatni komentarz 2017-05-24 13:47

TinaC

847 Odsłony
14 Komentarze

Dziewczyny jak ostatnio synek chorował nie miałam czasu na forum, utonelam w prasowaniu itp. Zdradzcie jak się organizujecie jak maluch nie schodzi z rąk? Kiedy macie czas na wszystkie obowiązki domowe i jeszcze forum? Synek przez tydzień był mega przylepka i nie mogłam nawet zejść z jego piła widzenia- a ograniczone spuchnietymy oczkami.

2017-05-24 13:47

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest noszenie dziecka w chuście :) Moja córcia coraz bardziej to lubi :)

2017-03-30 22:02

Ja przy drugim dziecku już nie prasuję.... Teraz dostałam siatę ciuszków to je ewentualnie uprasuję, po prostu nie mam sił stać przy żelazku.

2017-03-30 21:44

Ja sprzątam i ogarniam zazwyczaj z małym on wtedy albo się bawi albo niestety jest na moich rękach. Na forum wchodzę jak już śpi wieczorem ale ostatnio też mam coraz mniej czasu bo mój Łobuz łobuzuje coraz bardziej. :)

2017-03-30 21:17

nadrabiam prasowanie:) Młody słodko śpi a ja prasuję a w przerwie zaglądam do Was. Jak jest zdrowy to raczej wiekszego problemu nie ma ale ostatnio ciągle coś o z młodego przylepa się robi, taki mały przytulak.

2017-03-30 19:07

Gdy nie mam zaległości "domowych" to zwykle wchodzę wieczorem, a raczej nocą pomiędzy karmieniami. Gorzej gdy muszę coś nadrobić, bo nadrabiam również nocą. Mała zrobiła się mobilna, ciężko ja spuścić z oka, więc bieżące obowiązki robię w czasie drzemek, niestety krótkich. Rano zajmuje się dluzsza chwilę zabawkami, więc mam moment na obowiązki lub forum.

2017-03-30 18:49

U nas wiatr jest ale ciepły więc chodzimy, dziś odpuściłam, bo niunia cyrkuje dziś, tylko ręce i ręce, jakiś ból brzuszka czy co, bo zęby to raczej za wcześnie.

2017-03-30 18:40

Ja ostatnio mam chwile czasu tylko jak maz przyjdzie z pracy i zajmie sie malym...a tak to coraz mnie czasu bo sliczna pogoda i caly dzien na spacerach :)

2017-03-30 15:50

Ja mam czas na forum jak synek sam się bawi, a niunia albo wisi mi na cycku, albo patrzy na synka jak ten się bawi. Dziś mała jest okropna na rękach tylko, i nic nie mogę popisać ani zrobić. :(