Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Szumy uszne u dorosłych

Data utworzenia : 2017-01-06 00:17 | Ostatni komentarz 2017-01-30 22:39

Darka17772

3533 Odsłony
43 Komentarze

Słyszałyście o takiej przypadłości? Jak ją skutecznie leczyć? Jak starać się ją zwalczać? Około 3 lata temu mąż miał wycinanego zęba chirurgicznie,no i od tego wszystko się zaczęło.... Zaczęło mu szumieć/ piszczeć w uszach.Nie potrafi sobie z tym poradzić... Ma wrażenie że działa mu to źle na równowagę psychiczną. Był u lekarza rodzinnego i NIC, u laryngologa i NIC.... żadnych informacji,pomocy jak to leczyć..... Myślałam coś o leczeniu ziołami ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.... Piszcie będę wdzięczna o każdą poradę ;)

2017-01-06 09:16

Darka idźcie do neurologa, mój znajomy miał takie szumy i przeszedł przez wszystkich lekarzy, w końcu trafił do neurologa. Okazało się że ma malutkiego guza ,który uciskał mu i dlatego miał te szumy.Miał specjalne naświetlanie w okolicy tego guza i teraz jest spokój.

2017-01-06 03:49

Darka moja mama miała również szumy w uszach. Pojawiły się po uderzeniu w okolicy ucha. Spadła kiedyś szafka na nią, od urazu mechanicznego zaczęły się szumy i piski do tego stopnia że wyłączała się od nas... Dopiero po roku okazało się że ma uszkodzony błędnik i dopiero po lekach zaczęła normalnie funkcjonować. Może wyrwanie zęba również naruszyło coś związanego z błędnikem.

2017-01-06 00:47

Darka o szumach w uszach nie mam kompletnie pojęcia, jedynie mój szwagier na to narzekał i okazało się że po szerszych badaniach ma guza mózgu i miał operację. Siostra kupiła jakąś specjalną książkę o tych szumach ponoć bardzo dobrego specjalisty i tam było wszystko fajnie opisane.