Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Szumy uszne u dorosłych

Data utworzenia : 2017-01-06 00:17 | Ostatni komentarz 2017-01-30 22:39

Darka17772

3534 Odsłony
43 Komentarze

Słyszałyście o takiej przypadłości? Jak ją skutecznie leczyć? Jak starać się ją zwalczać? Około 3 lata temu mąż miał wycinanego zęba chirurgicznie,no i od tego wszystko się zaczęło.... Zaczęło mu szumieć/ piszczeć w uszach.Nie potrafi sobie z tym poradzić... Ma wrażenie że działa mu to źle na równowagę psychiczną. Był u lekarza rodzinnego i NIC, u laryngologa i NIC.... żadnych informacji,pomocy jak to leczyć..... Myślałam coś o leczeniu ziołami ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.... Piszcie będę wdzięczna o każdą poradę ;)

2017-01-30 22:39

Silver90 mam nadzieję że w jego przypadku nie ma jeszcze gorzej....wtedy byłoby wręcz tragicznie.Szczególnie dla nas! Obiecał mi więc pewnie dotrzyma słowa ;) Powiedziałam mu że przez to gorzej funkcjonuje i przyznał mi rację więc coś musi w tym być jednak. Mówiłam mu że ma dla kogo żyć i byc zdrowym.To przecież najważniejsze!

2017-01-30 22:37

Darko mam nadzieję, że to nie jego gadanie tylko faktycznie w końcu wybierze się do specjalisty. Powinien mieć na uwadze że ma Ciebie i dziecko i dla was musi być zdrowy. Oby jak najszybciej się zgłosi żeby nie zrobiło mu się gorzej.

2017-01-30 21:49

Powiedział że zacznie coś robić w tym kierunku...ale nie powiedział mi kiedy się wybierze do lekarza.Teraz sezon grypy i innych wirusów,pewnie będzie chciał poczekać aż troszkę się to uspokoi....On jest raczej szybko do łapania infekcji więc lepiej żeby nie szedł tam jak na razie.Póki jesteśmy zdrowi. Mąż nawet zdecydował że jeśli będzie trzeba to zrobi rezonans.... Mam nadzieję że neurolog albo laryngolog znajdą problem gdzie tkwi bo wiem że on zmienił się bardzo przez te szumy....nie jest sobą jak był

2017-01-30 21:26

Darka i bardzo dobrze, że się zdecydował. Pójdzie do lekarza dowie się dlaczego pojawiają się u niego szumy i będzie mu lżej.

2017-01-30 01:14

To faktycznie jakiś postęp, żeby jeszcze chciał porozmawiać na ten najważniejszy dla Ciebie temat, ale zaraz zajrzę na Twój wątek, bo może zaskoczy mnie jeszcze bardziej. Dobrze by było, żeby się tym zajął, bo to musi być trudne tak funkcjonować. Mi się od 2 dni tylko zatkaly uszy i mam duży dyskomfort, a z szumami to już w ogóle.

2017-01-29 23:06

Rozmawiałam z mężem dzisiaj na ten temat i powiedział, że chyba się zdecyduje jeszcze raz iść do lekarza, a potem do neurologa.Musimy coś zacząć z tym robić,żeby zacząć móc funkcjonować normalnie.... Dzisiaj w ogóle jakiś skory do rozmów był....

2017-01-23 22:34

A Nie mogła byś ty np isc do rodzinnego pogadac z lekarzem opisać problem i to skierowanie dla męża załatwić ?? Wtedy byś mogła nawet umówić wizytę bez jego wiedzy i postawić go przed faktem dokonanym przed wizyta juz

2017-01-23 22:23

Parę razy mu przegadałam do rozsądku ale to było w "lżejszych" sprawach....Ta należy już do cieżkich ;) Chcę mu pomóc,a on sobie nie daje....ciągle powtarza że musi się z tym męczyć itd. A mówiłam mu że do rodzinnego ma iść po skierowanie do neurologa i się zapisać,może wtedy coś więcej będzie wiedzieć....