Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Tako Dalga Lift

Data utworzenia : 2017-01-05 11:22 | Ostatni komentarz 2017-01-05 23:05

Agata.Paszkiet

1211 Odsłony
4 Komentarze

Drogie Mamy, Drodzy Tatusiowie :) mam pytanie: Czy ktoś z was zdecydował się w ostatnim czasie na wózek Tako Dalga Lift i zechciałby się podzielić swoimi opiniami ? Pozdrawiam! Niezdecydowana :)

2017-01-05 23:05

Niewygodny,zajmuje dużo miejsca,w aucie jest bardzoo nieporęczny. Spacerówka albo nosidełko w stelażu wygląda tragicznie. Testowalam ten wózek,bylam bardzo chętna aby go kupić a jak zobaczyłam u koleżanki czym to pachnie..zrezygnowalam. Ona sama po pół roku użytkowania go sprzedała,bo byl za ciężki i bardzo nieporęczny. Choć wózki Tako są solidne to ten na pewno nie jest dla osoby,ktora chce lekki,zgrabny i zwrotny wózek :) Ciesze się,że kilka razy mialam możliwość się nim przespacerowac po mieście,sklepie,lesie i na wsi zanim podjęlam decyzję o kupnie wozka :)

2017-01-05 19:41

wozeczek ładny ale sam wygląd spacerowego już do mnie nie przemawia :-)

2017-01-05 14:14

My też mamy wózek z Tako,ale nie ten model. Jesteśmy zadowoleni, wózek solidny, sprawdza się na każdej powierzchni:) Polecam:)

2017-01-05 12:10

Nie mam tego wózka ale używałam wózka firmy tako i byłam bardzo bardzo zadowolona. Wózek solidny a firma podchodzi bardzo poważnie i rzeczowo do klientk. Koleżanka też miała wózek tej firmy i była bardzo zadowolona