Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Szczęśliwego Nowego Roku!

Data utworzenia : 2016-12-31 09:16 | Ostatni komentarz 2017-01-13 21:10

Redakcja LOVI

1468 Odsłony
22 Komentarze

Kochane Mamy! Życzymy Wam wspaniałego nadchodzącego roku! Niech dzieci rosną zdrowe, Wy macie dużo sił i obyście znalazły wiele radości na co dzień. Doceniajcie każdą chwilę, bo żadna już nie wróci. Bądźcie z nami i do "napisania" za rok ;-) Redakcja LOVI

2017-01-13 21:10

My weszlysmy w Nowy Rok z chorobami, gorączka, nieprzespanymi nockami, ale teraz będzie już tylko lepiej. Dziubus współczuję, trzymaj się życzę dużo sił, no i zdrowia dla tej bliskiej osoby. Twoje słowa są w samo sedno, na codzień nad tym się nie zastanawiamy, a to bardzo ważne doceniać każdą daną nam minutę, żadna się nie powtórzy.

2017-01-13 21:02

Droga Redakcjo Ten rok będzie ciezki dla nas . Ktos bardzo bliski w mojej rodzinie jest poważnie chory , trudno jest mi o tym myśleć a co dopiero pisać .. Tak cięzko jest sie z tym pogodzić , najgorsza jest bezradnosć .. Drogie mamusie cieszmy sie z kazdej chwili spędzonej z naszymi pociechami , doceniajmy to co mamy , a najwazniejsze zeby zdrowie dopisywalo :) To wszystko jest bezcenne :)

2017-01-13 11:23

I jaki jest dla Was początek nowego roku? Łaskawy? Postanowienia noworoczne dotrzymane? ;-)

2017-01-03 20:52

Dziękuję bardzo :-) rowniez zyczemy z cala rodzinka Szczescia w Nowym Roku :-) bardzo sie ciesze ze moglam do Was dolczyc dzielic sie i otrzymywac porady :-)

2017-01-02 17:42

ja tez zycze wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

2017-01-02 10:57

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Radosnych dni a spokojnych nocek. Dziewczynom które starają się o dzidziusia, życzę w tym roku aby się udało i już niebawem cieszyły się z brzuszka. Tym które są już w ciąży, szczęśliwego rozwiązania a mamusiom pociechy z dzieci i samych wspaniałych chwil. A drogiej redakcji, życzę samych sukcesów zawodowych jak i prywatnych. Aby forum prężnie się rozwijało i było dla mam podporą jak najdłużej. Ps. Życzenia dopiero teraz bo właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala. Niestety święta i sylwester spędziłam w szpitalu.

2017-01-01 22:12

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzymy Redakcji aby dalej się tak pięknie rozwijała i nam pomagała, a także wam mamuśki zdrowych, pogodnych dzieci.

2017-01-01 18:46

Najlepszego dla wszystkich mam i jak najwięcej przespanych nocy ;)