Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1482 Wątki)

Wesołych i zdrowych Świąt!

Data utworzenia : 2016-12-23 09:37 | Ostatni komentarz 2016-12-27 19:19

Redakcja LOVI

1335 Odsłony
18 Komentarze

Nasze Kochane Mamy, Życzymy Wam w te Święta serc pełnych wiary w cud, głów pełnych wspaniałych pomysłów i domów pełnych śmiechu dzieci. Niech Nowy Rok da Wam zdrowie i kochających, życzliwych ludzi wokół. Dziękujemy Wam za ten wspólny rok, dziękujemy, że jesteście z nami, że chcecie dzielić się swoim doświadczeniem z innymi mamami, że jesteście dla siebie serdeczne. Mamy poczucie, że tworzycie wyjątkowe forum, na którym jest dużo dobrej energii i bardzo liczymy na to, że wciąż tak będzie. Wszystkiego, co najlepsze dla Was i Waszych bliskich! Redakcja LOVI

2016-12-27 19:19

Droga Redakcjo Lovi dziękuję z życzenia, jest już praktycznie po świętach dlatego życzę Szczęśliwego Nowego Roku pełnych dobrych rad i wzajemnej pomocy, zrozumienia, miłej atmosfery i cierpliwości życzę życzę wszystkim użytkownikom forum Lovi i jej Redakcji:)

2016-12-27 00:26

Droga redakcjo i ja chciałam dołączyć się do życzeń! Świeta dobiegają końca także życzę wszystkim zdrowia,spokoju,cierpliwości i Szczęśliwego Nowego Roku! Samych pozytywnych myśli,dużo pieniążków,uśmiechów na twarzy pociech i przede wszystkim miłości! :) Życzę wszystkim mamusiom i ich rodzinom :)

2016-12-25 22:57

Dziekuje :-) My rowniez życzymy zdrowych pogodnych Świat i Szczesliwego Nowego Roku calej redakcji i wszystkim wspanialym mamusiom :-)

2016-12-25 22:20

I ja wam wszystkim życze zdrowych spokojnych świąt i śniegu

2016-12-24 23:19

Ja również życzę całej Redakcji i wszystkim zdrowych , ciepłych i śnieżnych Świąt oraz szczęsliwego Nowego Roku :D

2016-12-24 22:12

Dziękuję za życzenia. I również życzę droga Redakcjo i Wam dziewczyny zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku od codziennego pośpiechu, czasu spędzonego z najblizszymi i oczywiście najlepsze życzenia dla Waszych rodzin i małych Skarbów :-*

2016-12-24 14:25

Dziękuję za życzenia i oczywiście Wam cudowne Mamusie oraz droga Redakcjo życzę spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Całuski dla wszystkich pociech! <3

2016-12-24 14:16

Kochana Redakcjo i Wspaniałe Mamy życzę Wam spokojnych, pogodnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych Wam osób. Dużo zdrowia, sukcesów zawodowych i pieniążków, niech Wam się wiedzie dobrze, a nawet bardzo dobrze przez ten kolejny rok! <3