Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Czekając na Dwie Kreseczki

Data utworzenia : 2016-11-16 11:09 | Ostatni komentarz 2016-12-21 14:26

0202oliwcia

1263 Odsłony
15 Komentarze

Witam mamusie Lovinkowe od jakiegoś czasu zastanawia mnie czy wśród nas są jakieś mamusie , które są w trakcie starań o maluszka tak jak Ja ?? Postanowiłam utworzyć ten wątek abyśmy mogły dzielić się swoimi spostrzeżeniami, pogadać wygadać się i ponarzekać .

2016-12-21 14:26

Dziękuje Sylwia :-) Ty to potrafisz podnieść człowieka na duchu

2016-12-20 18:29

Uda Wam sie dziewczyny :-) wiem Sylwia z innych watkow ze u Ciebie ciężka sytuacja ale grunt ze sie nie poddajesz walczysz i sie leczysz :-) Wazne ze macie kogos kto Was kocha i same mozecie im oddać milosc :-)

2016-12-20 16:13

Dziękuje Sylwia :-) w naszym przypadku również mamy córeczkę która bardzo kochamy a oprócz tego mam za sobą 4 poronienia i jeszcze się nie poddalam nadal walcze teraz chociaż wiem co było tego przyczyna i mogę przeciwdziałać juz na przyszłość nasze starania są jak na razie wstrzymane do marca a co dalej to zobaczymy Sanderka trzymaj kciuki cały czas za ciebie

2016-12-20 00:56

Sylwia dziękujemy :-) u nas to starania o 3 ciążę, ale jedną zakończona pozytywnie i mamy najcudowniejszacóreczkę. Także teraz już się nie załamuje. Jak się uda będziemy najszczesliwsi, a jak nie to mamy kogo kochać :-)

2016-12-19 22:14

Sanderka i Sylwia ja za Was mocno trzymam kciukole na dwie kreseczki na teście wiem ze oczekiwania na ten moment sa ciezkie i doprowadzaja czlowieka do frustracji :-( życzę i wierze e to ze los sie do Was usmiechnie :-) mam tez bliska kolezanke ktora tez juz z mezem sie dlugo staraja o swoja pierwsza dzidzie ale nie traca nadzieji :-) O tescie owoluacyjnym tez pierwsze slysze ze moze wykryc ciaze :-)

2016-12-17 20:59

O to bardzo dziwne i pierwszy raz spotkalam sie z czyms takim :)

2016-12-16 18:39

Wyczytałam że te testy owulacyjne wykrywaja ciaże i ze jest to ich wada :)) cytuję : ,,to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt aminokwasowych Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale UWAGA TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY ale POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży,, źródło http://f.kafeteria.pl/temat/f10/test-owulacyjny-wykrywa-ciaze-p_4230670 Takze dziewczynki ja na pewno wyprobuje te testy i dam wam znać czy wykryly u mnie ciaze przed tymi na HCG :D

2016-12-16 13:54

Ją też pierwsze słyszę.