Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

WITAMY NA ŚWIECIE I GRATULUJEMY

Data utworzenia : 2016-11-15 19:05 | Ostatni komentarz 2017-01-04 22:56

Ginger998

10762 Odsłony
258 Komentarze

Życzenia i gratulacje na narodziny dziecka to piękna tradycja a same narodziny ważnym momentem w życiu każdej kobiety. Złóżmy najpiękniejsze życzenia naszym nowym mamom, pokazując, że dzielimy ich radość. Świeżo upieczone mamusie prosimy aby pochwaliły się swoimi maleństwami.

2017-01-04 22:56

MamaSzka trzymam kciuki za Wasz szybki powrót do domku. A co u Rysi słuchać, jakoś jej nie widzę

2017-01-04 22:42

Dziewczyny ale ten czas szybko plynie :-) maluszki przychodzą na ten swiat i zegar totalnie zmienia swoja płynność :-D Super ze trafilam na te forum co prawda przy dwojeczce dzieciaczków tak czesto bywac nie moge ale jak sie da to zagladam tu z duza przyjemnością :-) pozdrawiam wszystkie mamusie i maluszki :-*

2017-01-04 22:33

Zdrówka dziewczyny dla Was i maluszków. MamaSzka a Tobie życzę wytrwałości i szybkiego powrotu do domku!

2017-01-04 21:48

MamaSzka zycze duzo zdroweczka i sily dla Was :-* Dziekuje redakcjo Lovi mamy sie calkiem dobrze jestesmy juz od trzech dni w domku. Córcia przybiera na wadze i jest zdrowa a braciszek zachwycony siosrta. Oby tak dalej :-) pozrawiam :-)

2017-01-04 20:53

MamaSzka trzymam kciuki i szybkiego powrotu do domku z malutką oby jak najszybciej i dużo zdrówka.

2017-01-04 20:46

Gratulacje kochane wszystkiego co najlepsze wam życzę :-) będę świnia i szczęścia nie będę wam życzyła ponieważ juz je macie przy sobie <3

2017-01-04 20:40

Dziękuję za zainteresowanie ! Antosia juz przybiera na wadzę, jest pod CPAP na szczeście bez respiratora,każdego dnia jest silniejsza ale przyplątała się infekcja i ma od wczoraj antybiotyk :( WIęc to być może wydłuży nam pobyt w szpitalu,wyniki miala bardzo złe lekarze obawiali się aby nie doszło do sepsy przy takich spadkach i jest teraz faszerowana różnymi lekami. Ale niestety będą jeszcze takie chwile,trzeba się z tym liczyć :( marzę żeby wziąć ja już do domu,z tego stresu chyba nawet tracę pokarm. Odciągam laktatorem ponieważ nie mogę jej przystawiać jeszcze,aczkolwiek myślę,że mogłabym ale nie chcą zgodzić się abym ją wyciągnęła z inkubatora bo za duzo aparatury jest przy niej i lepiej dla niej jak leży,ponieważ jest spokojniejsza i nie szarpie kabli. Czuje,ze nie uda mi sie karmienie piersia,juz co raz mniejsze porcje mleka wożę :( ciągle siedze z Lovi,w szpitalu korzystam z ich laktatora z nadzieja,że może lepiej pobudzi laktacje nie ma szans. Jednak dziecko zrobi to najlepiej. Sciskam wszystkich dużo zdrowia dla maluchów !!

2017-01-01 18:47

Gratulacje dziewczyny, my dzisiaj kończymy miesiąc :)