Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Bieganie z wózkiem

Data utworzenia : 2016-10-13 21:38 | Ostatni komentarz 2016-10-17 19:39

Dominika.Kaluzna

1719 Odsłony
16 Komentarze

Drogie mamy czy któraś z Was biega z wózkiem. ?? Nie mam zbytnio czasu na odrobinę ruchu i chwili dla siebie. Cały dzień jestem z synkiem sama a jak już wraca mąż z pracy to mija godzina i trzeba synka kłaść spać. Nie mam zbędnych kilogramów, tak dla rekreacji chcę poćwiczyć . Przed ciąża dużo uprawiałam sportu, no ale niestety siłownia odpada. Pomyślałam więc czemu nie zaczać biegać z synem. Podzielcie się waszymi doświadczeniami . :)

2016-10-15 20:09

Bieganie faktycznie wymaga od nas specjalnego wózka. Są one droższe ale jeśli ktoś lubi biegać i nie chce rezygnować z tej pasji to wg mnie warto zainwestować. Mija kuzynka a dokładnie jej mąż zamierza biegać z córką ale jeszcze Zuzia jest za malutka ma niecałe 4 miesiące. Mąż kuzynki biega w maratonach i dla niego będzie to frajda jeśli na trening zabierze córkę. Ważne jest też miejsce i odpowiednia ścieżka może być tak jak napisałyście rowerowa. Chodniki przynajmniej w mojej miejscowości zupełnie się do tego nie nadają.

2016-10-15 17:47

Michalina też tak sobie pomyślałam ,że do biegania powinien być specjalny wózek. Ale myślę , że fajnie byłoby pobiegać z wózkiem , jeszcze jakby się miało jeszcze jedną mamusię z dzieciątkiem do towarzystwa do biegania to byłoby już całkiem fajne to bieganie.

2016-10-15 17:40

Do biegania z wózkiem musi być specjalny wózek, kochane! W sumie z tego co wiem to ten wózek jest już dla siedzących dzieci. Też myślałam o bieganiu z wózkiem, ale odstraszyły mnie ceny tych urządzeń :P Tu krótki wpis o tym: http://www.runwithmum.pl/wozek-do-biegania-2-w-1/

2016-10-15 16:52

Osobiście nie widziałam jeszcze takiej formy aktywności i szczerze powiedziawszy to gdybym zobaczyła mamuśke biegnąca z wózkiem to pewnie wydawałoby mi się śmieszne;) a najprawdopodobniej bym pomyślała, że gdzieś się spieszy;)

2016-10-15 15:55

Zgadzam się z Tobą Jola12 dobre miejsce do biegania z wózkiem to podstawa, u mnie są ścieżki rowerowe i myślę, ze dałoby radę.

2016-10-15 13:58

Myślę ze jeśli w okolicy są jakieś parki lub miejsca gdzie to bieganie z wózkiem byłoby bezpieczne to na pewno spodobałaby mi się taka forma aktywności. Niestety w mojej okolicy nie ma takich miejsc. Bieganie z wózkiem jest frajdą nie tylko dla mamy ale i dla dziecka. Mama spali troszkę kalori a dziecko zobaczy inny rodzaj spaceru . Oczywiście jakby były inne mamy biegajace to bieganie byłoby jeszcze fajniejsze.

2016-10-15 11:13

jak dla mnie, dobry pomysł :) ja nie biegałam ani nie ćwiczyłam po porodzie, samej mi się nie chciało, skoro lubisz to czemu byś miała nie spróbować, może wypali i będziecie z bobaskiem mieli nową pasję :) powodzenia. jak już będziesz po to daj znać jak poszedł pierwszy bieg :)

2016-10-14 12:18

Słyszałam o tej formie aktywności:) szczerze to jakbym miała z kim tak biegać to bym na pewno wybrała się na taki bieg, ale samej tak jakoś dziko:)