Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Bieganie z wózkiem

Data utworzenia : 2016-10-13 21:38 | Ostatni komentarz 2016-10-17 19:39

Dominika.Kaluzna

1718 Odsłony
16 Komentarze

Drogie mamy czy któraś z Was biega z wózkiem. ?? Nie mam zbytnio czasu na odrobinę ruchu i chwili dla siebie. Cały dzień jestem z synkiem sama a jak już wraca mąż z pracy to mija godzina i trzeba synka kłaść spać. Nie mam zbędnych kilogramów, tak dla rekreacji chcę poćwiczyć . Przed ciąża dużo uprawiałam sportu, no ale niestety siłownia odpada. Pomyślałam więc czemu nie zaczać biegać z synem. Podzielcie się waszymi doświadczeniami . :)

2016-10-17 19:39

Dominika bieganie z kimś jest chyba najlepszą motywacją. :) super, że możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

2016-10-17 11:38

Dominika to możesz nawet wykorzystać te chwile kiedy synek śpi na jakieś ćwiczenia lub rozciąganie . Na świeżym powietrzu zawsze lepiej się ćwiczy . A bieganie z kimś to dodatkowa motywacja .

2016-10-16 20:05

Dzięki dziewczyny, tylko na spacerach mam czas na aktywność. Uwielbiam ćwiczyć i udaje mi się to. Teraz mam z kim biegać ale nawet sama też będę. Synek śpi na całym spacerze więc mogę się skupić tylko na sobie. :)

2016-10-16 13:48

Dominika fajnie ,że masz gdzie biegać , ja niestety nie mam gdzie i ne mam wózka do biegania ..... No i super ,że dało Ci się na bieganiu spotkać mamę z którą mogłaś wspólnie pobiegać .

2016-10-16 10:49

Dominika jeżeli macie odpowiednie miejsce do biegania z wózkiem to jest to na pewno fajne rozwiązanie i dobra forma aktywności. Ja niestety nie mam takiej możliwości po pierwsze nie mam gdzie biegać a po drugie musiałabym zmienić wózek bo mój niestety nie nadaje się do biegania.

2016-10-16 09:56

U Nas mamy gdzie biegać. Mamy ładna drogę wokól jeziorka. :)

2016-10-15 21:33

U mnie niestety bieganie z wózkiem odpada. Niem mam w okolicy dróżek po których mogłabym to robić. Ale czytając wiele o tym i oglądając filmiki widzę że jest to naprawdę dobry sposób aktywności. Może i odpowiedni wózek do biegania kosztuje trochę ale jeśli to ma być korzystne dla mamy i dziecka to warto w to zainwestować .

2016-10-15 21:10

Wiem, o specjalnym wózku, mamy taki kupiony. Dzisiaj na spacerze mijała mnie mama która biegała z takim wózkiem jak ja mam teraz. Przyłączyliśmy się z synkiem. I z czystym sumieniem mogę polecić, jak tylko macie gdzie to nawet same biegajcie a może tak jak ja ktoś do Was dołączy. :)