Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Porane pobudki

Data utworzenia : 2016-10-07 09:17 | Ostatni komentarz 2016-10-07 15:19

A.Holodniak

844 Odsłony
5 Komentarze

Pomocy mój syn 2 lata codziennie wstaje o 4 rano czasami jest to 6rano.Jest tak każdego poranka nie śpi tylko budzi sie. Cały dzień bawi się nawet nie ma ochoty na krótko drzemkę.Mam maluszka 2miesiace i czasami jestem tak zmęczona po pobudkach starszego syna ze oczy zamykają mi się same. Wieczorem zasypia o 16 czasami jest to 19 śpi prawie calo noc czasami się przebudzi śpi w swoim łóżku od 2 miesięcy w drugim pokoju.Chodzę do niego jak się przebudzi.Dziś znów pobudka o 4:58 wstał i nie ma zamiaru na drzemkę. Co mam zrobić aby dłużej spał.

2016-10-07 15:19

Wydaje mi się, że jedynym ratunkiem dla Ciebie będzie właśnie przetrzymanie Synka do jakiejś chociaż 20. Od 16 do 4 rano jest 12 godzin więc Synek ma prawo już być wyspany i wypoczęty. Najlepiej właśnie gdyby się zdrzemnął w ciągu dnia chociaż na godzinkę spróbuj może go jakoś położyć a jak nie no to niestety będzie na pewno bardzo marudny ale im pozniej zaśnie tym dłużej powinien pospać.

2016-10-07 11:47

Kochana nie załamuj się tez tak miałam przez bardzo długi okres z córeczką strasznie mnie to irytowało ale nic nie pomagało z czasem to po prostu minęło teraz córeczka chodzi do przedszkola (trzy i pół roku) kładzie się spać między 20/21 a pobudka rano nie kiedy muszę ją ściągać z łóżka żeby zdążyć na 9 do pracy więc odrobina wytrwałości kochana i ten etap minie

2016-10-07 11:41

Najlepiej jakby synek w dzień się trochę zdrzemnął.Wtedy nie byłby tak zmęczony i nie zasypiał by tak wcześnie. Moja córka jak zasypia o 19 godzinie to wiem ,że przed północą się jeszcze obudzi i będzie przerwa w spaniu.Dlatego wolę ją trochę przetrzymać do godziny 20.30 a 21. Tak jak dziewczyny piszą Twój synek jest już wyspany i dlatego się tak wcześnie budzi.

2016-10-07 11:27

Nasz też wstaje o 4:( próbujemy kłaść go później ale cięzko bo o 19 jest padnięty. No ale nasz jest młodszy, może Twój zabawi się i pójdzie spać troszkę później, wtedy jest szansa, że może pośpi dłużej

2016-10-07 10:57

Spróbuj przemęczyć synka i położyć go spać troszkę później ,jeżeli później zaśnie to później powinien wstać ,bo jak zasypia o 16 czy 19 to pewnie o 4 rano jest wyspany i wstaje .