Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Zaczerwienienia na twarzy -pomocy :(

Data utworzenia : 2016-10-02 20:14 | Ostatni komentarz 2017-01-10 20:06

A.Ropelewska

1215 Odsłony
15 Komentarze

Jaki krem cc będzie dobry na zaczerwienienia oraz podrażnioną buzię? :( Już próbowałam kilku aptecznych i dawały rezultat na moment. A może jakieś domowe sposoby by się w tym przypadku sprawdziły? Kochane mamusie pomóżcie :(

2016-10-06 11:07

Dokładnie tak jak dziewczyny polecam konsultacje u dermatologa . Uzywajac roznych kosmetykow mozesz jesdynie bardziej podraznic skórę. Dermatolg powinien rozpoznać problem, może ma on podłoże alergiczne. Przepisze oczywiście leki i być może zaczerwienienia znikną.

2016-10-05 13:36

Najlepiej iść do dermatologa bo stosując różne kremy bądź maseczki można zaszkodzić.lekarz na pewno odpowie na nurtujące pytania powodzenia

2016-10-04 12:44

Ja rownież polecam wizytę u dermatologa on określi co sie dzieje na twarzy. Mogę jedynie polecić Ci nawilżanie olejem kokosowym (nie rafinowanym) z dodatkiem olejku z moreli.

2016-10-03 20:14

Z domowych sposobów też znam tylko ten z płatkami owsianych połączonymi z mlekiem lub ciepła woda i nakładanie w formie maseczki. Bardziej jednak zachęcam Cię do wizyty u dermatologa on oceni i dobierze Cu odpowiednie kosmetyki.

2016-10-03 15:03

Jeśli zaczerwienienie jest na Twojej twarzy to polecam kosmetyki firmy ZIAJA. Są naturalne . Może udaj się do dermatologa, a on Ci pomoże zamiast sama eksperymentować z cerą. Tak jak koleżanka wyżej kozie mleko i płatki owsiane mi też pomagaja na zaczerwieniona buzię.

2016-10-03 10:00

Ale zaczerwienie jest na Twojej twarzy czy dziecka? Jeśli na twojej to ja też polecam płatki owsiane z wodą albo kozim mlekiem. Najlepiej udaj się do dermatologa:) on dobierze coś odpowiednio do twojej cery

2016-10-02 21:55

To zaczerwienienie to popękane naczynka,rumień czy uczulenie? Kremu cc jeszcze nie miałam tylko bb. Na podrażnioną skórę najlepsze są maseczki z alg u kosmetyczki. Z domowych sposobów to polecę Ci płatki owsiane połączone z ciepłą wodą( lub mlekiem) w formie maseczki.Płatki łagodzą swędzenie i podrażnienie skóry. Jeśli zaś masz wrażliwą skórę to musisz najlepiej kupować kosmetyki hypoalergiczne.