Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Czarny protest

Data utworzenia : 2016-09-28 00:36 | Ostatni komentarz 2016-10-15 17:36

Paula456123

1057 Odsłony
15 Komentarze

Przerazenie mnie ogarnego gdy uslyszalam o projekcie nowej ustawy natyaborcyjnej... Otoz polski sejm skierowal do prac w komisji projekt inicjatywy "Stop aborcji" zakazujacy aborcji z JAKIEJKOLWIEK przyczyny i wprowadzajacy karalnosc wszystkich uczestnikow (ciezarnej tez) Co oznacza ze kazda kobieta ktora usunie ciaze bedzie scigana przez prawo.. Bezmozgowie, zespol pataua, otocefalia, pasozytniczy blizniak...to choroby ktore moze i zdazaja sie raz na pare tys. urodzen, ale sie zdazaja a to tylko niektore z przykladow zagrozen, ktorych badanie i leczenie uniemowliwi inicjatywa "stop aborcji".. Ze wzgledu na praktyczne uniemozliwienie badan prenatalnych choroba malca bedzie dla przyszlych mam "niespodzianka" o ktorej dowiedza sie dopiero przy porodzie.. Strasznie..stzrasznie i jeszcze raz straszne!

2016-10-05 12:53

A skąd się wziął taki Chazan? Jak czytałam wypowiedzi jego byłych pacjentek jak się nimi zajmował i jak odbierał porody to mnie ciarki przeszły....

2016-10-04 13:06

Już zaczynają się wycofywać, bo dziś w TVN 24 Waszczykowski powiedział, że przecież nic nie jest zatwierdzone to po co tyle szumu. A swoją drogą to wypowiedzi tego Pana(wczoraj RMF) coraz bardzie mnie zaskakują? Skąd się tacy ludzie biorą? I to oni decydują o naszym życiu:(

2016-10-04 12:58

Paula zgadzam się z Tobą..po co w ogóle zaczynają cokolwiek chcieć zmieniać> Jakie powody ich do tego skłoniły..nie rozumiem! Takie decyzje powinny być podejmowane przez kobietę a nie odgórnie unormowane jakimiś prawami! Mam nadzieję, ze tylko na szumie się skończy te ich mądre zmienianie praw...

2016-09-28 13:18

Ale po co wgl sie w to pchaja? Nie moglo byc jak jest? Aborcja tylko z powodu gwaltu lub zagrozenia zycia dziacka/matki? Straszne na jakie cierpienie skaza te dzieci ktore i tak nie beda mogly dlugo funkcjonowac..typu chore na bezmozgowie lub otocefalia..dziecko rodzi sie bez szczeki i zwyczajnie dusi..jak wielki bol musi czuc matka skazana na ogladanie czegos takiego;( potwornosc.. Czarny protest nie jest za calkowitym zniesieniem zakazu aborcjii lecz za tym byl inicjatywa "stop aborcji" przeszla do historii i by bylo jak do tej pory. "Najwieksza krzywde wyrzadzamy sobie sami" sejm moglby wziasc to sobie do serca, jesli pod faldami pieniedzy gdzies jego chocmy namiastke ma..;(

2016-09-28 13:03

Tak nie powinno być. Oczywiście aborcja tak ale w przypadkach jakiejś wrodzonej choroby lub zagrożenia życia lub zdrowia matki. Z drugiej strony jeśli aborcja byłaby całkowicie dozwolona to ile niewinnych płodów - dzieci by zginęło . Jednak całkowity jej zakaz to znów niebezpieczna podziemna aborcja by się rozwijała. Jednak co nie uchwalą to będzie źle.

2016-09-28 11:12

Dokladnie a przeciez sa choroby przez ktore niestety ale przejsc sie nie da. Moja przyjaciolka zaszla w dlugo wyczekiwana ciaze ale przy ktorejs wizycie dowoedziala sie ze malenstwo urodziloby sie bardzo chore i zmarloby jakis czas przy porodzie (biorac pod uwage ze fozyloby porodu) i to w jakich meczarniach..boze patrzec jak wladne dziecko sie np dusi..to strasznie a ja ryczalam jak bubr czytajac jeden z reportaży na ten temat..czemu nie mozna zabrac sie za cos co naprawde byloby pozyteczne!?.. Juz wystarczy ze prawo w Polsce w wielu przypadkach nie ulatwia zycia doroslym po co meczyc jeszcze dzieci?;( Brak slow..

2016-09-28 09:30

Paula zgadzam się z Tobą. Dla naszego rządu dziecko z gwałtu tak, a z in vitro nie. To jest chore co się dzieje szczególnie, że większośc Polaków jest za aborcją w szczególnych przypadkach. Zacznie kwitnąć podziemie aborcyjne, które nie zawsze będzie bezpieczne dla matek:( Oj nasz rząd wyrządza wielką krzywdę