Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1482 Wątki)

Czarny protest

Data utworzenia : 2016-09-28 00:36 | Ostatni komentarz 2016-10-15 17:36

Paula456123

1061 Odsłony
15 Komentarze

Przerazenie mnie ogarnego gdy uslyszalam o projekcie nowej ustawy natyaborcyjnej... Otoz polski sejm skierowal do prac w komisji projekt inicjatywy "Stop aborcji" zakazujacy aborcji z JAKIEJKOLWIEK przyczyny i wprowadzajacy karalnosc wszystkich uczestnikow (ciezarnej tez) Co oznacza ze kazda kobieta ktora usunie ciaze bedzie scigana przez prawo.. Bezmozgowie, zespol pataua, otocefalia, pasozytniczy blizniak...to choroby ktore moze i zdazaja sie raz na pare tys. urodzen, ale sie zdazaja a to tylko niektore z przykladow zagrozen, ktorych badanie i leczenie uniemowliwi inicjatywa "stop aborcji".. Ze wzgledu na praktyczne uniemozliwienie badan prenatalnych choroba malca bedzie dla przyszlych mam "niespodzianka" o ktorej dowiedza sie dopiero przy porodzie.. Strasznie..stzrasznie i jeszcze raz straszne!

2016-10-15 17:36

Właśnie dziewczyny , o polityce możemy mówić wiele. Widzimy jednak tylko to co nam media przekażą a to co się dzieje poza kamerami to dla nas jedna wielka niewiadoma.

2016-10-15 16:05

Z tą manipulacją to fakt, tak jak zresztą pisałam wcześniej wszystko TV nakręca, która popiera konkretną partię np TVN jest za PO a TVP za PIS, ale co z tym zrobimy? Dużo było własnie o tym, że specjalnie był szum o aborcji, a co innego się szykowało...

2016-10-15 10:45

Dobrze, że ludzie protestują, bo to świadczy, że im zależy. Ale w tym wypadku to świadczy też niestety o tym, że są manipulowani, a to już bynajmniej dobre nie jest. Zgadzam się z Tobą Jolu, że to była niepotrzebnie "rozdmuchana" akcja, być może dla odwrócenia uwagi od czego innego. Słyszałyście, że PiS głosował przeciw dalszemu rozpatrywaniu projektu tej ustawy (czyli za odrzuceniem jej), a Nowoczesna i PO za tym, by dalej nad nią pracować? Tu rodzi się pytanie... po co?!

2016-10-15 09:45

To wszystko to jedna wielka manipulacja. By oderwać ludzi od jednego problemy podsuwają im drugi a za naszymi plecami zajmują się kolejnym. Przez kilka dni był wielki szum , a teraz już wszystko powoli cichnie. Aborcja ma swoje plusy i minusy . Ale w tym wszystkim najwazniejsze jest dziecko.

2016-10-14 23:32

Michalina-1992 każdy ma swoje zdanie na ten temat, mnie po prostu irytuje, że dużo chcą zmienić w tym kraju niekoniecznie na dobre. Oczywiście telewizja pokazuje nam to co chce żebyśmy zobaczyli i racja żeby najpierw dokładnie przeczytać i później wyrazić zdanie. Żyjemy w wolnym kraju, ale na prawdę niedługo może być tak, że ograniczą nam dostęp do wszystkiego, fajnie że są właśnie takie protesty bo ludziom zależy.

2016-10-14 07:56

Dziewczyny, błagam! To był projekt obywatelski, zebrali 500 tysięcy podpisów, to trafił pod obrady do sejmu. Drugi, przeciwstawny projekt liberalizacyjny też był, ale po wstępnej analizie się okazało że jest niekonstytucyjny i nie będą nad nim obradować. A Wy wieszacie psy na PiSie... ja nie jestem ich fanką, nie w tym rzecz. Ale najpierw trochę poszperać, a nie "powiedzieli w TVN". Ściskam dziewczyny i obyśmy nigdy nie miały takich problemòw o jakich tu mowa :*

2016-10-14 00:51

Mnie ten cały PIS denerwuje, po co zmieniać coś co jest dobre? Rozumiem jeszcze sytuacje, gdzie kobiety dokonują aborcji bo nie chcą brać odpowiedzialności i jest to ich takie widzi misie, ale żeby zmuszać kobietę do urodzenia dziecka w wyniku gwałtu lub mocno zdeformowane lub chore to już jakaś paranoja... Niedługo będziemy żyć jak za komuny, a tak ta Kaczucha nie lubi ruskich... Moim zdaniem tu chodzi o wybór, niech pozostanie tak jak jest. Nie rozumiem tylko premier i żony prezydenta same są kobietami a tak postępują:/

2016-10-07 12:05

dziwne to wszystko ostatnio jak dzwoniłam do swojej przychodni do ginekologa to mi powiedzieli że chca wprowadzić nową ustawę która zabrania albo mega utrudnia wykonywania wszelakich badań genetycznych maluszka w brzuchu mamy tak abyśmy my kobiety były nie świadome iz nosimy w sobie np śmiertelnie chore dziecko i aby nie było pomysłów kobiet z aborcja co wy o tym myślicie