Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Kojarzycie te firme

Data utworzenia : 2016-09-26 21:13 | Ostatni komentarz 2016-10-15 21:31

joanna92

837 Odsłony
3 Komentarze

Poszukuję firmy,która na atrkcyjnych wrunkach odkupi ode mnie odszkodwanie za szkodę komunikacyjną, z której nie jestem zadowolona,gdyż odszkodowanie zostło zanizone.Słyszałam o takich firmach ze ekspresowa weryfikują sprawe co umozliwia szybką wypłatę uczciwej dopłaty do szkody. Możecie coś polecić?

2016-10-15 21:31

Skorzystałam z pomocy firmy , która smiało moge polecic http://automobilis.pl/odszkodowania/zanizone-odszkodowanie/ .Sprawnie i na temat!

2016-09-26 21:47

Jak miałam wypadek samochodowy i mój ubezpieczyciel wypłacił mi pieniądze to wtedy po około dwóch tygodniach zadzwonił inny agent i się pytał czyjestem zadowolona z wypłaconego odszkodowania bo oni mogliby go podwyższyć. Szczerze nie pamiętam z jakiej to firmy. Ja byłam zadowolona z odszkodowania wiec nie podejmowalam żadnych dalszych kroków.

2016-09-26 21:38

A nie myślałaś o tym aby zaskarżyć do sądu niekorzystną dla Ciebie decyzję ? Wiem że teraz są różne formy które pomagają w załatwieniu tego typu spraw ale nic nie ma za darmo. Owszem może dostaniesz więcej pieniędzy ale pewnie nie tyle ile dostałabyś gdyby sąd pozytywnie rozpatrzył Twoje odwołanie. Nie dawno koleżanka po dwuletniej batalii z ubezpieczycielem otrzymała odszkodowanie w kwocie o jaką wnioskowała a nawet więcej ( sąd nakazał ponowne wyliczenie materiałów budowlanych potrzebnych do odbudowy domu który spalił się w wyniku pożaru biorąc pod uwagę wzrost stawki podatku Vat na materiały budowlane. Czasami warto domagać się przed sądem tego co nam się należy a takie firmy o których piszesz dadzą Ci większą kasę ale same przed sądem będą domagać się wyższej kwoty która pokryje ich prowizję.