Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Pokój dziecka

Data utworzenia : 2016-09-22 15:16 | Ostatni komentarz 2024-05-02 21:03

0202oliwcia

4926 Odsłony
128 Komentarze

W zeszłym tygodniu wzięliśmy się wreszcie za pokój Oliwii bo do tej pory była tam graciarnia a ona spała z nami w sypialni ... pokój już praktycznie gotowy brakuje kilku szczegółów takich jak dywan maskownica na kaloryfer i drobiazgi... Oliwia już ma kilka nocy za sobą w swoim pokoju przyznam szczerze że myślałam że będą problemu a tu jednak:-) Mam pomysł na ściankę nad łóżkiem ale nie mogę nigdzie zaleście fajnego szablonu :-( A wy kochane maluszki śpią z wami czy mają swoje oddzielne pokoiki?? Poszukuje inspiracji pokażcie pokoje swoich maluszków.

2016-09-23 17:54

Ewelaa a podeślesz mi zdjęcia może ??

2016-09-23 16:03

Ale śliczny pokój, córeczka na pewno zadowolona;) mój mały nie ma jeszcze swojego pokoju, śpi w naszym, tylko, że w swoim łóżeczku nad którym ma uszyte pluszowe literki, składające się w jego imię ;) też podobają mi się naklejki ścienne, jak już kiedyś będzie miał swój pokój to pewnie z jakąś naklejka. I podobają mi się jeszcze te Cotton ballsy, też mogą ładnie ozdobić pokój dziecka, już nawet zrobiłam sobie kilka, tylko nie mam jeszcze gdzie ich umieścić.

2016-09-23 15:44

Oliwcia a może masz jakiegoś znajomego co potrafi ładnie rysować i malować. ? moja znajoma właśnie zamówiła takiego malarza artystę i on namalował tor wyścigowy i wyścigówki na ścianie jej syna. Efekt niesamowity.

2016-09-23 12:43

kurcze marzył mi się szablon nad łóżkiem jakiegoś zamku czy coś takiego ale nie mogę nigdzie znaleźć czegoś co by mnie zainteresowało :-(

2016-09-23 09:50

Oliwcia również postawiłabym na literki :) Pokoik piękny nic dziwnego, ze córeczka nie miała trudności ze spaniem w nim od pierwszych chwil ;-)

2016-09-22 21:52

Mała śpi z nami ale w swoim łóżeczku. Jeszcze nie ma swojego kącika. Literki z imieniem są teraz bardzo popularne. Ja osobiście uwielbiam tapety ścienne wiec u mojej córki w pokoiku na pewno się znajdzie. A pokoik ładny; )

2016-09-22 20:58

W tym wątku może coś znajdziesz ciekawego: Pokój dla dziecka jak urządzamy:http://lovi.pl/pl/forum/13/205 Moja córka ma 7 lat i od niedawna ma swój własny pokój.Jest nim zachwycona.Przy najbliższej okazji dodam zdjęcia. A pokoik Twojej córeczki śliczny .Również mamy białe mebelki.

2016-09-22 17:49

0202oliwcia Bardzo ładny pokoik . Moje córki mają swoje pokoiki . Ale ja śpię razem z małą w jej pokoiku . Fakt przesypia całe noce ale jest to bardzo niespokojny sen , w łóżeczku swoim nie chce spać , a po łóżku na śpiąco wędruje , więc muszę jej pilnować aby nie spadła z łóżka . A nie myślałaś zamiast szablonu nad łóżeczkiem przykleić naklejkę , albo literki z imieniem córci .