Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Adopcja dziecka

Data utworzenia : 2016-09-09 21:22 | Ostatni komentarz 2017-03-16 13:11

angel8130

2195 Odsłony
24 Komentarze

Postanowiłam napisać o tym na forum,ponieważ dzisiaj byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji.Dwie mamy prawie że wytykały palcem,że to dziecko ,które tam stoi jest adoptowane.Tak się składa,że akurat znam mamę tego dziecka.Wiem ile ona przeszła,ile nacierpiała,ile wylała łez.No i ile ją kosztowało i jej męża podjęcie decyzji o adopcji. Uważam iż takich rodziców trzeba podziwiać,a nie mówić o tym ,że im się nie udało i musieli adoptować. Ich córeczka jest zdrowa,śliczna,wesoła,grzeczna,...............całym ich światem.Tacy rodzice bardzo długo czekają na te swoje pociechy i dlatego ich miłość jest tak duża. Czy znacie rodziców,którzy odważyli się na tak poważny krok jakim jest adopcja? Chyba coraz więcej takich rodzin,więc tym bardziej nie powinno nikogo to dziwić i wzbudzać sensacje.

2017-03-16 13:11

chcoiaz zdarzaja sie i rodziny zeby brzydko nie napisac ale do dupy.. znam osobe ktora ozstala adoptowana przed 18 rokiem zycia tylko po to zeby opiekowac sie "rodzicami" na starosc. Tylko ze Ci "rodzice" nie wzieli pod uwage ze dziecko pozniej zalozy wlasna rodzine i bedzie mialo wlasne zycie no i jest problem bo oni wrecz nakauja mu co ma robic bo przeciez go adoptowali i jest niewdzieczny! masakra po porstu

2017-03-16 09:25

Moja wychowawczyni ze szkoly sredniej adoptowala najpierw dziewczynke taka z 5lat a po 3latach malego chlopczyka;) ja uwazam to za godne podziwu bo ja majac teraz juz swoje dziecko nie wiem czy umialabym pokochac nie swoje :/

2017-03-16 07:14

Ona bardzo szanuje i kocha swoją adopcyjną mamę, dlatego ta nie ma obaw.

2017-03-13 14:16

To fajnie bonie kazdy rodzic chce zeby dziecko znalazlo "orawdziwych" rodzicow

2017-03-13 13:31

Dokładnie. Ostatnio się dowiedziałam, że moja koleżanka była adoptowana. Ona wiedziała o tym od początku i jejtak adopcyjna mama nie miała nic przeciw żeby koleżanka szukała rodzonej matki, znalazła, ale dalej uważa za swoją mamę te adopcyjną

2017-03-09 18:17

Tez znam rodzine, która zaopiekowala sie 2 dziewczynami bo ich matka po prostu nie dawala rady...a jest z tej samej miejscowosci. Stali sie rodziną zastepcza a ich matka tylko czasem je odwiedzala. Ludzie rowniez byli wtedy po 50. Mega podziw

2017-03-09 18:15

Dziewczyny u mojego męża w miejscowości jest małżeństwo które zostało rodzina zastępcza dla 4 dzieci kilka lat temu. Matka tych dzieciatek jest z rodziny tego małżeństwa i niestety sobie nie radzi w życiu ... Bardzo podziwiam ta parę bo są po 50 tce i wychowali juz 2 dzieci które są dorosłe i jedno ma kilka lat . Do tego oboje ciężko pracują . Dzieciaczki które do nich trafiły mają naprawdę dużo szczęścia :)Takie osoby powinno się doceniać na każdym kroku a nie wytykać palcami ich dzieci ..

2017-02-24 18:54

Szlachetna decyzja.