Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

Próbki

Data utworzenia : 2016-09-03 14:51 | Ostatni komentarz 2024-04-30 14:22

blachnierek902

26626 Odsłony
77 Komentarze

Dziewczyny piszę do was z zapytaniem czy znacie jakieś strony związane z otrzymaniem darmowych próbek dla dziecka?

2016-10-17 10:32

Fajne próbki i różne gratisy można dostać uczęszczając na warsztatach dla kobiet w ciąży i tych z małymi dziećmi np Mamo to ja, w szkołach rodzenia też rozdają, warto też poprosić o nie na różnych stronach jakie podały dziewczyny wyżej:)

2016-09-09 22:42

Z musteli mi już przyszły, najpierw w szpitalu otrzymałam saszetke z kilkoma probkami i kuponem na następne. Ale teraz nie trzeba mieć kuponu, wystarczy się zarejestrować. około 4 tygodni się czeka. Dostałam saszetke kremu ujędrniającego dla mnie oraz malutka emulsja do kąpieli dla córki. Z bebilonu otrzymałam okładkę na książeczkę zdrowia, teraz jest kocyk. Z bebiko ja dostałam pudełko na pamiątki, bardzo fajnej jakości i mój pierwszy album- ten, w którym można wkleić pierwsze usg, zdjęcia, opisać pierwsze chwile, itp, teraz podobno jest termofor z pestek wiśni. Z hippa dostałam będąc w ciąży kupony znizkowe do Rossmana i mała paczkę chusteczek, a przy starszej córce byla to paczka, o której pisala Ewelaa. Czekam na przesyłkę z Enfamilu, prawdopodobnie będzie to grzechotka i książeczka ( dopasowują do wieku- do 6mca grzechotka, 6-12 kocyk, powyżej 12 kubek niekapek- tak przynajmniej wynikało z komentarzy)

2016-09-06 21:16

tak jak dziewczyny piszą też zamawiałam próbki z tych stron. przychodziły po około miesiącu od zamówienia , nigdy dłużej. Jest to świetna alternatywa by wypróbować produkty .

2016-09-04 21:45

Jest tego całe mnóstwo. Zerknij na linki podane przez annawianna. Hipp, Bobovita, Bebiko, Bebilon, Enfamil- do próbki mleka lub sloiczka masz drobny upominek (w enfamil otrzymałam kubek niekapek i książeczki kontrastowe) Bio-oil, sylveco, sudokrem, alerco,Mustella, Ziaja, iwostin to próbki kosmetyków niedawno jeszcze pampersy Activ Baby-dry 4 były próbki do zamówienia na stronie Pampersa. Dopel- herz próbki witamin oraz gadżety reklamowe dla dzieci, Złota rada na próbki to pisz maile, dzwoń i pytaj się o darmowe próbki kosmetyków, zazwyczaj nie odmawiają. Darmowe próbki możesz też otrzymać w aptece lub drogerii, po prostu o nie zapytaj. Odwiedzaj też strony takie jak "lowcyokazji" "zakupersi"

2016-09-04 10:57

Hipp i Bobovita polecam :)

2016-09-03 21:33

W podanych wątkach dziewczyny piszą które firmy wysyłają próbki swoich produktów - http://lovi.pl/pl/forum/15/596/1 http://lovi.pl/pl/forum/1/1611/1

2016-09-03 21:00

Ja też tak samo jak ewela zarejestrowałam na hipie i dostałam paczuszki , również z bobowity przyszła nam paczuszka .

2016-09-03 18:19

Jak byłam w ciąży to zarejestrowałam się na stronie hipp, jeszcze w ciąży dostałam próbki chusteczek nawilżanych, wpisywalam planowaną datę porodu i koło tego terminu tak samo dostałam chusteczki. Później w czwartym miesiącu życia dziecka dostałam słoiczek marchewkę z ziemniaczkami i plastikową łyżeczka. I dostałam kupon żeby odebrać paczkę w Rossmannie. Odebrałam i był tam również słoiczek i do tego deserek jabłko z bananem. Za każdym razem dostawałam też kupony promocyjne, zniżki na zakupy produktów hipp. Także polecam;)