Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

porada

Data utworzenia : 2016-08-17 21:37 | Ostatni komentarz 2018-02-21 23:27

malwina125

873 Odsłony
8 Komentarze

Dzien dobry, niedawno skorzystalam z uslugi liposukcji brzucha w jednej klinice..niestety zabieg byl totalna porazka..bo wdalo sie okropne zakazenie..ropa i inne..bylam w szpitalu..musialam brac leki..a teraz zostalam z okropnymi bliznami..skladam wniosek o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu orazkorzystam z czegos takiego jak pomoc prawna..radze dobrze sie zastanowcie nim skorzystacie z takich rzeczy.

2018-02-21 23:27

Eelin, m.in. o ten tutaj, gdzie poniżej autorka zrobiła dosłownie kopiuj wklej, dopisując link, co według mnie wygląda na celowy post reklamowy. Wiem, ze ten post jest już dość stary, ale ostatnio czytałam też kilka innych w ten deseń.

2018-02-21 13:49

S. Tomczyk o który wpis Ci chodzi?

2018-02-21 13:30

Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że to znowu jakiś trollowy post z reklamą w tle? Czy to jakiś haker się włamał na konta użytkowników i to zamieszcza? czy to troll zakłada miliony kont i umieszcza tu swoje reklamy? A może redakcja LOVI się do tego jakoś odniesie? Widzę już 4 post z reklamą w tle, z którego nie wynika nic dla mam, czy tatusiów będących tutaj na forum.

2018-02-21 07:45

No coż. Jesli jest to zabieg chirurgiczny to zawsze obejmuje pewne ryzyko. I musisz się z tym liczyć zanim się zdecydujesz ( podpisuje się przed zabiegiem odpowiednią zgodę). Zawsze możesz zastanowić się nad liposukcją strumieniem wodnym: http://e-kobieton.pl/liposukcja-szybki-i-wygodny-sposob-na-schudniecie/ Może nie da takiego spektakularnego zabiegu ale plusem tutaj jest fakt,że zabieg jest całkowicie bezpieczny. Pozdrawiam

Konto usunięte

2018-02-19 11:22

Ja sie nad tym zastanawiałam ale boję się efektów niepożadanych...

2016-08-23 13:37

Dzien dobry, niedawno skorzystalam z uslugi liposukcji brzucha w jednej klinice..niestety zabieg byl totalna porazka..bo wdalo sie okropne zakazenie..ropa i inne..bylam w szpitalu..musialam brac leki..a teraz zostalam z okropnymi bliznami..skladam wniosek o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu oraz korzystam z czegos takiego jak .[url=http://www.radca-az.pl/klienci-indywidualni/pomoc-prawna]pomoc prawna[/url] .radze dobrze sie zastanowcie nim skorzystacie z takich rzeczy.

2016-08-19 14:35

Gdzie robiłaś ten zabieg? aż takie powikłania? Dziękuję również za ostrzeżenie.

2016-08-18 20:36

malwina dziękuję za ostrzeżenie, co prawda na razie nie przymierzam sie do poprawy swojego ciała bo jako matka akceptuję je ale nigdy nie wiadomo co może mnie tknąć do zmiany decyzji. Nie wyobrażające i przerażające jet to jak bardzo można sobie zaszkodzić chcąc wyglądać lepiej. ładniej....ta klinika co przeprowadzała zabieg musi nie przestrzegać podstawowych zasad higieny gdzie uważam to za podstawę, pracując w tak odpowiedzialnym miejscu a co więcej zagrażając tym zdrowiu a nawet życiu ludzi którzy tam przychodzą i poddają się tym zabiegom ... Życzę Ci powodzenia no i oczywiście szybkiego powrotu do zdrówka bo to najważniejsze.