Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

silownia

Data utworzenia : 2016-08-16 18:10 | Ostatni komentarz 2017-05-13 23:30

laura125

1244 Odsłony
9 Komentarze

Dzien dobry, jako wlascicielka silowni chcę zmienic troche jej profil, dodac nowe zajecia i sprzęty. Potrzebuje nowe wyposażenie siłowni.Potrzebuje kogoś kto weżmie na siebie projektowanie siłowni. Niestety nie wiem na co sie wkoncu zdecydowac..moze ktos wie jakie firmy maja porzadne oferty?bo ja juz sie gubie..

2017-05-13 23:30

Wiecie co, w takich wątkach dziwi mnie jedno, prawie nikt nie pisze "..... najbardziej odpowiadałaby mi firma z okolic..... " przecież jeśli chodzi o projekt tej siłowni to lepiej spotkać się z projektantem, a trochę trudno jeśli polecimy kogoś z drugiego końca kraju.

2017-05-13 11:06

Zajecia to fajny pomysl fajne sa crossfit chodzilam swojego czasu bardzo fajne. Z pilka, kolem, na stepperach. Teraz planuje chodzic na zajecia z boku po porodzie jak juz bede mogla. A ze sprzetow to jest ich tyle ale poza popularnymi moze jakies na wyrzezbienie posladow byl by fajny

2016-09-27 09:39

Wydaje mi się, że wyborem sprzęty i kupowaniem najlepiej zająć się samemu. Ja co prawda normalnej siłowni nie mam, ale w domu mam kilka przyrządów do ćwiczeń. Zamawiałam wszystko online na electro.pl i nawet miałam darmową dostawę. To takie trudne nie jest więc watro zająć się osobiście.

2016-08-22 20:14

Najlepiej poszukać w internecie i podzwonić, zawsze ktoś życzliwy znajdzie się i pomoże w kwestii doboru sprzętu i ogólnego profilu siłowni. Powodzenia

2016-08-22 19:55

może google ???

2016-08-22 13:56

Dzien dobry, jako wlascicielka silowni chcę zmienic troche jej profil, dodac nowe zajecia i sprzęty. Potrzebuje nowe wyposażenie siłowni.Potrzebuje kogoś kto weżmie na siebie [url=http://mya.pl/sklep/sprzet-do-silowni/projektowanie-projekt-silowni/]projekt siłowni[/url] . Niestety nie wiem na co sie wkoncu zdecydowac..moze ktos wie jakie firmy maja porzadne oferty?bo ja juz sie gubie..

2016-08-17 04:47

Najlepiej poszukaj w internecie tak jak poleciła Magiczny.

2016-08-16 21:50

A patrzyłaś może w internecie? Jakieś sprawdzone stronki, które oferują coś takiego?