Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Prezent dla wymagającej koleżanki

Data utworzenia : 2016-04-06 18:53 | Ostatni komentarz 2024-03-27 15:06

j.kocoj

3121 Odsłony
45 Komentarze

Czesc. W sobote wybieram sie na urodziny koleżanki i zastanawiam się nad prezentem dla niej. Oglądałam dzisiaj kolczyki srebrne, ale to taki typ osoby, który wszystko ma i bardzo podąża za trendami i zastanawiam się czy to dobry pomysł. Może lepiej byłoby zainwestować w jakąś dobrą lekturę? Nie chcę też wyjść na sztywniarę ;P

2016-04-07 14:58

Ja np. ucieszyłabym się z takiego bonu np. do rossmana.

2016-04-07 14:33

Ojj też znam parę takich osób, którym ciężko coś kupić, bo albo wszystko mają, albo są tak wybredni, że ciężko trafić w ich gust... Jesli kupi się kolczyki, czy ogólnie biżuterię to faktycznie trzeba znać gust danej osoby, bo prezent może się nie spodobać... Tak samo jest z ubraniami, kosmetykami i innymi tego typu rzeczami. Jeśli wiesz czym koleżanka się interesuje, to kup właśnie coś w jej stylu, jeśli nie do końca to albo ją podpytaj, albo podaruj jej bon, do drogerii, kosmetyczki czy do jakiegoś butiku/sklepu odzieżowego :) Wydaje mi się, że taki prezent bardziej by ją ucieszył, niż coś, co by jej się mogło nie spodobać :)

2016-04-07 11:17

Ja jestem jak ta koleżanka :) (prawie) ale mam raczej podobne koleżanki, więc nie ma wielkiego problemu przy kupowaniu prezentów. Wszystko zależy jak się jest blisko i w jakich relacjach z tą osobą. Bo np. zwykła bombonierka może być prezentem, ale jeśli bym dostała taką bombonierkę od kogoś bliskiego i na specjalną okazję to raczej by to było już obraźliwe (żeby było, a takich prezentów nikt nie chce ). Od takich specjalnych osób ucieszyłabym się bardziej spersonalizowanym prezentem, np. czekoladkami ze specjalnej cukierni, gdzie można dobrac ksztąłty i smaki itp. Tak samo z książką i czymkolwiek innym. Powinno być zgodne z upodobaniami osoby obdarowywanej. Kolczyki tak, ale takiego w jej guście. Sama dostałam kilka takich sztuk, których nie lubię. a może coś z Pandory? Te rzeczy np. charmsy można dobierać.

2016-04-06 23:07

Może jakiś bon,talon np.do kosmetyczki na manicure.W moim mieście to ok.30 zł. A kolczyki to też fajny prezent.Bynajmniej ja byłabym zadowolona.