Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Padła firma

Data utworzenia : 2016-02-29 11:50 | Ostatni komentarz 2017-09-13 21:34

justys-1991

1011 Odsłony
5 Komentarze

Cześć, prowadzę własną działalność i w ostatnim czasie nie najlepiej ona funkcjonuję. Duże inwestycje w ostatnim czasie zostały zrealizowane, które niestety się nie zwróciły. Zainteresowałam się troszkę tematem i poczytałam o upadłości firmy. I stwierdzam, iż byłoby to bardzo dobre rozwiązanie dla mnie. Aczkolwiek stwierdziłam, że napisze i może znajdę kogoś na forum kto może się bardziej orientuję w tym temacie niż ja. Pozdrawiam

2017-09-13 21:34

Pomyśl o rynku walutowym, czyli tak zwanym forex - to największy na świecie rynek, i naprawdę każdy może się na to zdecydować. Od firm, korporacji, inwestor banków czy nawet osób fizycznych. Naprawdę bardzo ciekawy temat na rozwój oraz zarabianie. Zajrzyj tutaj https://www.tms.pl/ - dowiesz się więcej.

2016-03-18 09:19

Sytuacja rozwiązana pomogła mi kancelaria https://www.i-kancelaria.pl/ , podaje jakby ktoś potrzebował. Papa i dziękuje za pomoc.

2016-03-06 10:03

Niestety trudno w tym kraju rozkręcić coś swojego. Moja księgowa mnie w dodatku nieźle załatwiła z macierzyńskim. Mało brakowało, a bym go nie otrzymała przez jej niekompetencję. Chyba nigdy więcej nie zaufam żadnej księgowej. Sama załatwiłabym to lepiej.

2016-02-29 13:59

Zależy też ile czasu masz firmę, jak ona duża jest i jaka konkurencja jest na rynku... Jeśli firma istnieje dość krótko, to nie ma co się łudzić, że od razu będzie przynosiła zyski, by pokryć starty... Ale jeśli Ci nie idzie już długi czas, konkurencja daje się we znaki na tyle, że wiecznie trzeba do niej dopłacać to zapytaj faktycznie tak jak mowi annawianna jakiegoś doradcy podatkowego o upadłość firmy. Na ten temat powinna doradzać Ci osoba kompetentna, ktora ma wykształcenie w tym temacie i mogłaby Ci doradzić, co w Twoim przypadku byłoby najlepsze

2016-02-29 12:57

Justys nie wiem czy korzystałaś z pomocy księgowej ale moim zdaniem w kwestii upadłości, likwidacji czy zamknięcia działalności gospodarczej najlepiej zwrócić się do doradcy podatkowego który przeanalizuje sytuację firmy i doradzi co powinnaś zrobić. To są bardzo poważne sprawy i musisz zrobić tak żeby nie stracić jeszcze dodatkowych pieniędzy.