Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1482 Wątki)

Powtórka 1 klasy -rocznik 2009

Data utworzenia : 2016-02-16 09:50 | Ostatni komentarz 2016-02-17 08:23

angel8130

1037 Odsłony
3 Komentarze

Moja córka chodzi do pierwszej klasy jako sześciolatek.Coraz więcej słyszę wokół opinii czy zostawiam ją jeszcze rok w tej samej klasie.Mamy pobliskich szkół zostawiają dziecko a w naszej szkole na razie cisza na ten temat. Szkoda,że cierpią dzieci za błędy polityków. Czy któraś z Was też ma ten dylemat-co dalej?

2016-02-17 08:23

Interesuję mnie czy u Was w szkole dzieci wszystkie mają powtarzać pierwszą klasę? Szkoda mi trochę tego mojego dziecka,bo już jej zabrano rok z dzieciństwa.Aż tu decyzja,że sześciolatki mają powtarzać pierwszą klasę.Z kolei na tyle odważna też nie jestem ,aby ją jedną posłać do drugiej klasy. W szkole córka radzi sobie dobrze. Co tu zrobić,aby nie zaszkodzić dziecku?

2016-02-16 17:13

Czy córka dobrze sobie radzi w szkole ? Czy lubi chodzić do szkoły ? Co ona na to żeby drugi raz pójść do pierwszej klasy ? Po pierwsze na te pytania należy sobie odpowiedzieć. Możesz iść po darmową poradę do psychologa z dzieckiem . Warto aby ktoś rozwial Twoje wątpliwości i spojrzał fachowym okiem na zdolności dziecka . Też trzeba się zastanowić czy dziecko nie poczuje się źle gdy jego rówieśnicy pójdą do 2 klasy a ono nie . Czy nie będzie to temat do szykan itp.

2016-02-16 16:37

Ja mam podobny problem tyle ze moja w marcu będzie juz 6 latkiem i teraz pytanie co dalej Obecnie chodzi do przedszkola rodzice mają bardzo zróżnicowane opinie. Moja chodzę z córką na zajęcia z psychologiem by zaobserwować jak się rozwija i radzi z różnymi zadaniami. Ciężki orzech do zgryzienia. ... Podobny temat http://lovi.pl/pl/forum/10/6022