Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

W końcu na swoim!

Data utworzenia : 2016-01-18 00:38 | Ostatni komentarz 2016-01-22 20:02

justynamur

1459 Odsłony
9 Komentarze

Witam. Jestem niesamowicie dumna, bo w końcu odważyłam się i zdecydowałam postawić pierwszy krok do olbrzymiej zmiany w swoim życiu :) Mianowicie otwieram własną działalność! :) Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy, który mam nadzieję, że wypali. Chce w nim oferować ubrania damskie, które sama zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega projektowanie odzieży. Chciałabym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulkach z wielu dziedzin (np. zdrowie, motywacja itp.), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc

2016-01-18 10:54

Wszystko zależy co to mają być za koszulki . Jeżeli zwykły bawełniany t-shirt to cena 30-40 zł to Max. Sprawdź sobie na allegro po ile konkurencja sprzedaje takie ubrania. Konkurencja jest duża , więc ceny są niskie . Chyba , że twoja oferta będzie się czymś wyróżniać od innych. Sama będę chciala w lecie zlecić wykonanie ok. 10 szt t- shirtow z logo mojej firmy. Jeżeli wykonujesz haft z logo to potrzebuje na już 15 szt nasztwek z moim logo. Oczywiście potrzebuje fakturę VAT.