Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

W końcu na swoim!

Data utworzenia : 2016-01-18 00:38 | Ostatni komentarz 2016-01-22 20:02

justynamur

1460 Odsłony
9 Komentarze

Witam. Jestem niesamowicie dumna, bo w końcu odważyłam się i zdecydowałam postawić pierwszy krok do olbrzymiej zmiany w swoim życiu :) Mianowicie otwieram własną działalność! :) Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy, który mam nadzieję, że wypali. Chce w nim oferować ubrania damskie, które sama zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega projektowanie odzieży. Chciałabym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulkach z wielu dziedzin (np. zdrowie, motywacja itp.), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc

2016-01-22 20:02

Witam jestem z woj.łódzkiego niegdyś słynące miasto z dużych ilości zakładów krawieckich. Czytając twój opis wszystko fajnie OK.Lecz koszty wyprodukowania nawet zwykłej bluzki są 5 krotnie wyższe niż ten sam produkt produkowany w chinach i tp. W dzisiejszych czasach ten co płaci wysoki koszt za bluzkę wymaga super jakości,niepowtarzalne wzornictwo ,które wpadnie w oko. Jeśli liczysz ,że dasz rade przebić się przez światowe znane marki to dasz rade.

2016-01-22 19:49

witam, ja w zeszłym roku zamówiłam dla męża biały t- shirt z napisem "mam piękną córkę, ale mam też broń łopatę i alibi" i zapłaciłam 30 zł+kw . Jakość koszulki bardzo dobra, wykonana z grubej bawełny 100% była kilkanaście razy prana a wygląda jak nowa..Ja osobiście dałabym za taką z krótkim rękawkiem max 50 zł.. życzę powodzenia w rozkręcaniu firmy, pozdrawiam

2016-01-19 08:04

Magicznypazur strona mojej firmy jest na pierwszej stronie w Google . Mam 5 lub 6 pozycję i nie płacę ani grosza . Wszystko zależy od tego jak strona intrentowa jest wykonana . Do takiego efektu doszkam po 3 miesiacach. Muszę jeszcze trochę popracować nad kodem strony i może do 3 pozycji dojadę. Bo pierwsze pozycje są już płatne. Natomiast w tak popularnym temacie nie będzie to łatwe i należy się zastanowić czy będzie się działało na allegro czy na własnej witrynie internetowej . Zlecenie napisania kodu sklepu internetowego nie jest tanie . Osobiście mimo , że jest kilka darmowych skryptów, nie podjelabym się samodzielnej przeróbki kodu , aby był dostosowany do danego sklepu. Jednak to musi mieć ręce i nogi , żeby dane klientów nie wyciekły. Justynamur jeżeli możesz wykonać mi naszywki z logo firmy napisz do mnie maila [email protected] . Nie zależy mi na czasie realizacji zlecenia a na jakości . Po wykonaniu naszywek mogę napisać list rekomemdacyjny w imieniu mojej firmy i dodać opinię na allegro , Facebooku i gdzie tam tylko trzeba . Tylko odezwij się w ciągu najbliższego tygodnia , bo inaczej zlecę to innej firmie.

2016-01-18 22:09

Justynamur życzę Ci powodzenia w prowadzeniu własnej firmy. Musisz bardzo dobrze wszystko przemyśleć , co chcesz szyć, jakie nadruki wykonywać, z jakich tkanin chcesz szyć i dla jakich klientów. Twoje pytanie ile jesteśmy w stanie przeznaczyć pieniędzy - hmm ja będąc w ciąży miałam ochotę zamówić sobie koszulkę z nadrukiem coś w tym rodzaju : http://allegro.pl/koszulka-ciazowa-koszulki-ciazowe-z-nadrukiem-4mum-i5236129165.html ale gdy przemyślałam sprawę stwierdziłam że lepiej kupić uniwersalną koszulkę w której później będę mogła chodzić. Oglądałam natomiast nie dawno nadruki na poduszkach w salonie fotograficznym w którym wywoływałam zdjęcia i miałam nawet ochotę zamówić na dzień babci i dziadka taką z nadrukiem Wojtusia ale pamiętam jak kilka lat temu moja ciocia dostała poduszeczkę ze swoim wnukiem i po kilku praniach nadruk był w fatalnym stanie więc znów się nie zdecydowałam. Dziewczyny piszą o jakości materiału i mają rację że klienci coraz częściej świadomie wybierają i decydują się na zakup produktów dobrej jakości ale czytając oferty sprzedawców każdy z nich zachwala swój towar i pisze że wszystko ma naj itd a rzeczywistość bywa różna.

2016-01-18 21:52

W szkole u mojej córki jest zwyczaj, że każda klasa ma jednakowe koszulki określonego koloru z wybranym przez uczniów logo klasy. Klasie córki przypadły koszulki brązowe, logo związane z biologią. Kosztowało to nas (rodziców) 50 zł. Afera na zebraniu była wielka, bo kolorystyka była fatalna, jakość materiału jeszcze gorsza, a cena nie mała. Wychowawczyni nasłuchała się wielu nieprzyjemnych słów na temat "naciągania" rodziców na tanie badziewie. Koszulki zamawiane były przez szkołę - 8 klas pierwszych, każda ponad 30 uczniów, ktoś nieźle zarobił. Jeżeli mogę Ci coś doradzić, to nie oszczędzaj na jakości, postaw na dobre materiały, to i z ceną wyjdziesz na swoje. Ludzie mają już dość byle jakich rzeczy. Czasami lepiej dołożyć, a kupić coś naprawdę ładnego.

2016-01-18 20:51

tylko trzeba się naprawdę postarać żeby się zareklamować. A firm z ubraniami jest naprawdę nie mało niestety. Żeby dana osoba mogła trafić na naszą stronę w wyszukiwarce(np na pierwszej, drugiej stronie w Google) to musimy za to ponosić miesięczne opłaty, które wynoszą około 500-600 zł. I to też nie do końca jest kwestia, czy koszulki będą miały zachęcający nadruk. Oczywiście jest to bardzo ważne, żeby towar się sprzedał, ale wiele firm właśnie oferuje ciekawe t-shirty, wzory, nadruki etc. To chodzi głównie o reklamę i aby ceny nie były drogie..

2016-01-18 15:57

A ja myślę że jeżeli te koszulki będą miały naprawdę zachęcający nadruk i będą wzbudzać dość duże zainteresowanie wśród kupujących to ma szansę wypalić ... pytanie tylko czy faktycznie zainteresuje i czy cena będzie odpowiednia ... musisz się dobrze rozreklamować , dać jakieś promocje od czasu do czasu to przyciąga

2016-01-18 14:16

Jak mówi Jajeczko, jeżeli to jest bawełniany t-shirt to żeby się utrzymać na rynku, gdzie teraz wszędzie konkurencja to max 40 złotych... Choć na Allegro idzie znaleźć tańsze, niekoniecznie lepsze, ale chodzi o cenę. Jest dużo sklepów, ktore oferują właśnie tego typu koszulki. Sama takich nie lubię i nie kupuję. Ale powodzenia w rozkręcaniu biznesu! :)