Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

BEZINTERESOWNIE na forum, jest tu ktoś taki?

Data utworzenia : 2015-12-15 00:00 | Ostatni komentarz 2015-12-30 09:24

natalii_88

1945 Odsłony
17 Komentarze

Oświadczenie - nie mam na celu nikogo urazić. Oraz nie neguję idei pomysłu, tylko podejście do niego... Jestem na forum od niedawna, skąd się w ogóle wzięłam? Uwielbiam produkty LOVI i szczerze polecam je każdemu, ale tak po prostu bo są dla mnie strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam je czyli mam, używam, skoro mam to znaczy, że mnie na nie stać: i mnie potrzebuję żadnych gratisów... Rozumiem testering i te sprawy ok, ale nie za wszelką cenę,,, ludzie... Nie interesuje mnie, kiedy, gdzie i jaki wątek dodać aby mieć tysiące wyświetleń i komentarzy. Myślałam, że to miejsce, w którym można pogadać o wszystkim, podzielić się swoimi doświadczeniami, czy też uzyskać jakąś cenną radę od innej mamy, bo nikt tak nie zrozumie matki, jak druga matka... Niektórzy są tu tylko po to, większość wpisów jest sztuczna,,, konkurencyjna.. Ręka do góry, czy jest ktoś prawdziwy, pomocny... bo im więcej czytam tym bardziej tracę wiarę i mam ochotę się "wyłączyć" bo chyba pomyliłam miejsca... :(

2015-12-15 10:38

WIększość osób jest tu bezinteresownie :) można to zauważyć chociażby po tym że udziela się w wątku"pogaduchy" który nie jest brany pod uwagę w ocenie przez redakcję i bardzo duzo tu piszemy,są dziewczyny które piszą tylko tu aby po prostu z nami pogadać :) Inne wątki sa punktowane i faktycznie czasem zdarzy się osoba która jest tylko dla nagrody i myśli że zakładając nowy temat(najczęciej taki ktory już istnieje) zapunktuje a to nie na tym rzecz polega aby tworzyć co chwile nowe wątki :) ale dziewczyny które tu są od dawna raczej na pierwszym miejscu nie stawiają nagród ale to że jest związana z innymi użytkowniczkami albo nie chce aby był nieporządek na forum bo potem ciężko cokolwiek znaleźć i stąd to upominanie o korzystanie z wyszukiwarek itp. :)