Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1482 Wątki)

BEZINTERESOWNIE na forum, jest tu ktoś taki?

Data utworzenia : 2015-12-15 00:00 | Ostatni komentarz 2015-12-30 09:24

natalii_88

1947 Odsłony
17 Komentarze

Oświadczenie - nie mam na celu nikogo urazić. Oraz nie neguję idei pomysłu, tylko podejście do niego... Jestem na forum od niedawna, skąd się w ogóle wzięłam? Uwielbiam produkty LOVI i szczerze polecam je każdemu, ale tak po prostu bo są dla mnie strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam je czyli mam, używam, skoro mam to znaczy, że mnie na nie stać: i mnie potrzebuję żadnych gratisów... Rozumiem testering i te sprawy ok, ale nie za wszelką cenę,,, ludzie... Nie interesuje mnie, kiedy, gdzie i jaki wątek dodać aby mieć tysiące wyświetleń i komentarzy. Myślałam, że to miejsce, w którym można pogadać o wszystkim, podzielić się swoimi doświadczeniami, czy też uzyskać jakąś cenną radę od innej mamy, bo nikt tak nie zrozumie matki, jak druga matka... Niektórzy są tu tylko po to, większość wpisów jest sztuczna,,, konkurencyjna.. Ręka do góry, czy jest ktoś prawdziwy, pomocny... bo im więcej czytam tym bardziej tracę wiarę i mam ochotę się "wyłączyć" bo chyba pomyliłam miejsca... :(

2015-12-30 09:24

ja jestem na forum dość krótko myśle że może od września a weszłam przypadkiem jak czegoś w google szukałam. spodobało mi się. kiedys należałam do innego forum (jak jeszcze byłam w ciąży) ale nie pasowało mi to że jak np zadawałam pytanie to mnie olewano, najczęściej odpowiadano tylko tym którzy już tam byli bardzo długo i zrobiła się taka paczka. to nie chciałam się wtrącać i odeszłam. na Lovi podoba mi się to że inne dziewczyny się starają, nie olewają :) i dużo wątków już jest więc można coś sobie poczytać. tu też jest wątek o majowych mamusiach więc mam to co było tam, ale tu przynajmniej można pogadać.. a co do nagrody dostałam dwie i powiem szczerze że się nawet nie spodziewałam, nie liczyłam że coś dostanę bo wcale dużo nie pisałam :) a co do pisania pod nagrody to mnie to zaczęło wkurzać, wchodzę na forum a tu po-odkopywane wątki sprzed roku czy 2 lat. wiec poginęły mi te dość aktualne gdzie np zadawałam pytania :/ a nie zawsze potrafię odnaleźć się w wyszukiwarce...

2015-12-20 00:10

Roxi nic dodać, nic ująć. :) Jestem na forum od prawie pięciu miesięcy. Staram się zaglądać chociaż raz dziennie. Przeważnie wypowiadam się w jednym wątku dziennie. Wtedy staram się pisać wylewnie. Tak, aby odnieść się do niego w całości. Do tego oczywiście gadam z dziewczynami na ogólnym. To już taki mały rytuał. ;) Jestem tutaj przede wszystkim dla znajomości, wzbogacania wiedzy, ale jak otrzymam jakąś nagrodę również się cieszę. :) Jednak nie komentuję bezsensownie kilkunastu wątków dziennie i nie piszę w kółko o jednym i tym samym. Stawiam na jakość. Nic za wszelką cenę. ;)

2015-12-19 17:55

Jest tu tyle wątków że nie jestem w stanie na wszystkie wejść tym bardziej że teraz mam dużo mniej czasu. Na forum trafiłam przypadkowo i tak jak napisałam wcześniej żałuję że tak późno bo można się dowiedzieć naprawdę wielu rzeczy o których nie miałam wcześniej pojęcia mimo tego że mam już dziecko. Jak mam problem piszę na forum dziewczyny zawsze coś doradzą poza tym piszą wiele ciekawych rzeczy. Na forum nie jestem długo bo pierwszy raz napisałam pod koniec sierpnia.

2015-12-18 17:48

Dziękuję, dziewczyny :)

2015-12-17 00:57

Już nie pamiętam kiedy się zarejestrowałam na forum, ale zazwyczaj piszę, pytam jak chcę się czegoś dowiedzieć, doradzić, albo wygadać... teraz mam mniej czasu i rzadziej zaglądam. Ale lubię czasem na spokojnie poczytać wątki. Dla nagród nie mam na tyle czasu i wytrwałości, chociaż przyznam, że kilka razu udało mi się wskoczyć na miejsce z wyróżnieniami :) I to dodawało mi jeszcze zachęty na następny miesiąc żeby tu zaglądać

2015-12-16 19:29

Ja jestem tu bodajże od marca . Postanowiłam zarejestrować się na tym forum gdy byłam jeszcze w ciąży , potrzebowałam rozmowy i nie jeden raz porady innych mam. Lubię to miejsce i zaglondam gdy mi czas pozwala , a nagrody są fajne ale nie przesadzajmy gdyby mi zależało na nagrodach to pisała bym w każdym wątku a można mnie znaleźć w pogaduchach najczęściej.

2015-12-16 19:12

Część Natalii ją z kolei jestem na forum od ponad roku przez ten okres wygrałam z trzy nagrody na forum LOVI licze mniej więcej że jestem tu jakieś 12-13 miesięcy co miesiąc redakcją LOVI nagradza najbardziej pomocne mamy atrakcyjnymi nagrodami jeśli miało by mi zależeć tylko na konkursach już dawno nie było by mnie tu moja średnią wynosiła by 3/13 trochę moim zdaniem jak dla osoby która pisze tylko dla nagród to mało . Uwielbiam to forum zagladam w każdej wolnej chwili jak Tylko czas mi na to pozwala z wieloma mamami bardzo sie do siebie przyzwyczailysmy :-) Nagrody to fajny dodatek zdarzały się przypadki że mamusie oddawały swoje nagrody innymi albo po prostu się zamieniały bo którejś z nas inną z nagród była Bardziej przydatna ją sama pamiętam że swojego czasu zamieniłam się z jedną z mam z smoczkow uspokajających na buteleczka LOVI

2015-12-16 16:38

Jestem na forum od początku grudnia. W sumie to przypadkiem na nie trafiłam bo na swojej stronie facebooka mam właśnie polubioną stronę LOVI więc wpisałam w przeglądarkę i oto jestem ;) jak zobaczyłam ile jest tu stron tematycznych i o wszystko się mamusie pytają myślę REWELKA. sama jestem młodą mamą 7 tygodniowego smyka i jak to młode mamy dużo jeszcze nie wiem, więc pisze jak mam jakieś pytania i odpowiadam jak mam spostrzeżenia :) konkursy? później zobaczyłam że coś takiego tu jest i nie ukrywam że prezenty sa bardzo fajne i praktyczne ale nie spinam się nad sztucznymi komentarzami by coś wygrać. Jak się uda super, nie? to też ok bo fajniej jest wymienić się opiniami, zdaniami, spostrzeżeniami z kimś doświadczonym i móc miło pogadać. Sama mam 2 butelki Lovi i lubie je bo są mega wygodne i mój synek ładnie je, mąż też je lubi sam mnie namówił na zakup 2 butelki. Pierwszą mam od momentu zakupu laktatora Lovi. :)