Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Chłopiec w leginsach, a co!

Data utworzenia : 2015-12-03 15:17 | Ostatni komentarz 2015-12-03 16:41

natalii_88

1455 Odsłony
1 Komentarze

Kochane dziewczyny, mam bzika na punkcie niekonwencjonalnych sposób ubierania swoich chłopaków :) Osobom bardziej tradycjonalnym z pewnością się to nie spodoba. Ale szukam takich, które również nie są zwolennikami sztywnych kanonów. Mój syn ma 6mcy i bardzo fajnie prezentuje się w leginsach, tak napisałam w leginsach. To tylko dziecko i wszystko Mu wypada, zwłaszcza, że to bardzo wygodny wynalazek. Wiadomo, unikam typowo dziewczęcych wydań , typu w kwiatuszki, motylki, z brokatem, czy kokardkami. Ale w gwiazdki, paski, jednokolorowe - czarne, granatowe, czerwone, czy też o tej porze roku typowo zimowe w reniferki :) A kto powiedział, że to zarezerwowane tylko dla dziewczynek? Mało męskie? W takim razie powinno się zakazać dziewczynkom ubierania spodni, dresów, czy adidasow. Wiadomo, że nastolatka w to nie ubiorę, bo będzie decydował sam, ale póki mogę to spełniam swoje - córeczkowe zapędy, jak się da :)

2015-12-03 16:41

http://lovi.pl/pl/forum/5/1707/1 tu jest podobny wątek gdzie można przełamać stereotyp co dla dziewczynki a co dla chłopca :)