Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Jaki prezent dla 2-latka? ;)

Data utworzenia : 2015-12-01 10:32 | Ostatni komentarz 2024-04-22 19:26

konto usunięte

2368 Odsłony
34 Komentarze

Cześć Wszystkim :) Moje pytanie jest takie JAKI PREZENT KUPIĆ DZIECKU 2-LETNIEMU? Chrześniak mojego męża niedługo obchodzi urodziny i nie mamy pomysłu. Ogólnie dziecko chyba posiada większość zabawek jakie są dostępne a my jesteśmy raczej praktyczni. Wolimy kupić coś co dziecku się przyda i mu posłuży dłużej niż tzw. 1 dzień i będzie zadowolone albo rodzice ;) Chłopczyk jak na ten wiek jest bardzo żywy ale również inteligentny. Dziękuje za pomoc. :)

2015-12-01 10:53

Mam ten sam problem :) Bo już nie wiem co synkowi kupować. Teraz na 2 urodziny dostanie książki typu Traktor Marka itp., kilka samochodzików, tablicę do rysowania, oraz kolejkę z duplo (nie wiem dokładnie to dziadek planuje). Samochodziki uwielbia i większość dnia się nimi bawi, więc u nas się sprawdzą. Z książkami też jest fajnie, przyjdzie z książką, chce aby czytać. 0202oliwcia, to też dobry pomysł. Mój już ma w sumie 3 jeździki, jedno coś podobne do tego i rowerek biegowy. Wykorzystuje wszytsko - u nas, u dziadków jednych i drugich.

2015-12-01 10:51

a mysleliscie może o czyms w formie biegówki sa takie fajne motorki moja córcia taki dostała i po prostu cały czas na nim szaleje od bardzo dawna