Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Brak miesiączki a testy ciążowe negatywne

Data utworzenia : 2015-11-30 11:45 | Ostatni komentarz 2015-12-02 17:32

0202oliwcia

18218 Odsłony
23 Komentarze

Cześć dziewczynki nie znalazłam podobnego tematu od jakiś 10 dni spóznia mi się miesiączka dodam że zawsze miałam książkowo co 28 dni zrobiłam juz kilka testów ciążowych kupionych w aptece i każdy wychodzi negatywny oprócz tego bolą mnie piersi ci jakiś czas pobolewa mnie brzuch,wczesniej miałam napady goraca i zimna i mam dużą ochotę na sex:-) W zeszłym roku tez miałam podobne problemy (diagnoza gin wtedy to albo poronienie albo samoiste oczyszczenie się ciąży poza macicznej). Jutro jestem umówiona na wizyte u ginekologa prywatnie Co wy o tym myślicie miała któraś z was tak??

2015-11-30 20:53

Oliwciu los czasem bywa przewrotny ale dziecko to zawsze ogromne szczęście. Ja od czasu porodu mam trochę nieregularnie okres a co do uderzeń gorąca to czasami mam wrażenie że albo przekwitam albo klimat bardzo się zmienia :) Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :)

2015-11-30 20:51

:) To czekamy na wieści, bo może coś być na rzeczy.

2015-11-30 18:03

Zawsze miałam co do dnia jak w książce a teraz jutro idę do lekarza zobaczymy co mi powie :-) a testy z krwii to i tak swoją drogą zrobie pamiętam że jeszcze zupełnie nie dawno mówiłam że nie chce dzidziusia napewno nie w najbliższym czasie a teraz no proszę mam nadzieję że jutro lekarz powie że tak :-) pokręcone to wszystko :-)

2015-11-30 17:49

zrób Betę :) testy nie zawsze wychodzą. Może za szybko na test bo owulka mogła Ci się przesunąć. Moja siostra tak ma i to raczej zmiany hormonalne choc co miesiąc myśli żę to ciąża. ALe może faktycznie u Ciebie cos jest na rzeczy :)

2015-11-30 17:29

To zrób Beta HCG i będziesz miała pewność. Z niecierpliwością czekam na wieści. Mam nadzieję, że Ci się udało.

2015-11-30 16:36

Jajeczko ja równiez takie objawy miałam w ciąży i tak na prawdę zaczeło mnie to cieszyć:-) ale testy wychodzą negatywne co mnie trochę martwi

2015-11-30 16:01

Nie martw się, dobrze że idziesz jutro do lekarza. Powodów może być wiele , ale nie ma co gdybac skoro jutro będziesz oceniana przez specjalistę. Nie miałam takich objawów, jedynie w ciąży.