Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Top produkty w waszym domu

Data utworzenia : 2015-11-18 19:49 | Ostatni komentarz 2015-11-20 18:15

DorFryt

2094 Odsłony
18 Komentarze

Robiąc dużą listę zakupów w głowie zrodziło mi się pytanie do was. Macie swoje ulubione produkty, tzn herbaty, kawy, środki czystości itp. Kupujecie to, co Wam wpadnie w ręce, macie przemyślane zakupy, kupujecie np. proszek taki co jest na promocji czy może macie jakieś produkty, które zawsze kupujecie tej samej firmy. Jakie proszki, płyny do naczyń zazwyczaj używacie?

2015-11-18 21:19

My zazwyczaj robimy zakupy w tesco ale generalnie proszek do prania zawsze wizir staramy sie trafic na promocje, plyn do plukania silan sensitive albo E sensitive. W trak pozatym to szukamy promocji.moj maz zawsze kupuje szampon heae&shoulders i zel pod prysznic Addidas i zawsse od kad go znam kupuje krem Nivea i jeden zel do wlosow : ) te 4 produkty u nas w domu sa zawsze.

2015-11-18 21:03

Hmmmm to mnie zastrzeliłaś :) ogółem zawsze z płynu do mycia naczyń biorę Pur albo Fairy. Proszek do prania to zazwyczaj Ariel lub Persil a że często używam kapsułek to też kapsułki Persil choć zdarza się że biorę na promocji jakiś proszek albo kupuje w Niemczech :) Kawa Jacobs Velvet żadnej innej bo tylko ta mi smakuje a jak mam wypić Nescafe to aż mna trzęsie... A herbaty to od prawie 2 lat piję ziołowe więc biorę byle jaką czarną..