Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Top produkty w waszym domu

Data utworzenia : 2015-11-18 19:49 | Ostatni komentarz 2015-11-20 18:15

DorFryt

2095 Odsłony
18 Komentarze

Robiąc dużą listę zakupów w głowie zrodziło mi się pytanie do was. Macie swoje ulubione produkty, tzn herbaty, kawy, środki czystości itp. Kupujecie to, co Wam wpadnie w ręce, macie przemyślane zakupy, kupujecie np. proszek taki co jest na promocji czy może macie jakieś produkty, które zawsze kupujecie tej samej firmy. Jakie proszki, płyny do naczyń zazwyczaj używacie?

2020-02-12 09:58

Do wszystkich detergentów dodaje ocet (na firmę nie patrzę ?), pasta do zębów colgate, proszek persil, płyn do płukania lenor.. 

Reszta to raczej w zależności od ceny i promocji lub jakiś opinii. 

Jeśli chodzi o produkty spożywcze to głównie skupiam się na składzie. Jak jest jakiś dobry i mi się mocno spodoba to kupuje potem ciągle to samo po prostu. Ale firma nie ma dla mnie kompletnie znaczenia.. 

2015-11-20 18:15

oliwia1126, właśnie teraz mam sege, ale kończy mi się. I własnie... musi być dodatek soku z cytryny albo sok z winogrona (moja ciocia dała mi 2 butelki soku z ciemnego winogrona). Niestety taki był dobry, że szybko się skończył... :( enka112, a jakie teraz pampersy używacie?

2015-11-20 15:31

A dziś byłam w Biedronce i było mnóstwo kartonów z pieluszkami. Nie kupiłam. 4 już małe się robią, a 4+ są tylko te grube, a ich nie lubię.

2015-11-20 14:30

Kupiłam dzisiaj dadę :) było bardzo dużo 4 i 5. My nosimy 4 więc spokojnie jeden karton załadowałam do wózka. Kawy nie pijam zazwyczaj, czasami jakąś zbożówkę lub poproszę siostrę by mi zrobiła capuccino z ekspresu. Ja jestem herbaciana, tylko i wyłącznie - ale musi być do tego cukier/miód i cytryna. Herbatę piję sagę. Lipton jest dla mnie za mocny - ten torebkowy, chyba że sypany - mieszam w słoiczku trochę liściastej, trochę granulowanej i taką piję. A minutka bardzo mi nie smakowała.

2015-11-20 14:20

Dorfryt ja teraz kupiłam w Kauflandzie Persil :) dałam 34 zł za prawie 6 kg... A u mnie w Intermarche za 1,4 kg 25 zł..

2015-11-20 13:37

Ja też byłam we wtorek rano w biedronce i wzięłam ostanie pudełko z rozmiarem 4 .Coraz więcej mam poluje na te duże dada paki.

Konto usunięte

2015-11-20 09:49

Oliwia, we wtorek byłam w biedronce po te promocyjne pudła Dady i juz nie było ani jednej paczki :o Na szczęście była jeszcze jedna biedronka i tam dorwałam swoje pudło :P

2015-11-20 07:53

Ja jestem kawoszem, w prawdzie teraz bardzo mało kawy piję , ale na wielu produktach oszczędzam a na kawie nie. Miałam taki dwuletni epizod w życiu , że byłam baristom w Tchibo. To wiele nauczyło mnie o kawie i nauczyłam się odpowiednio rozróżniać smaki poszczególnych rodzajów kaw z całego świata. Jestem uzależniona od 100 % Arabicki najlepiej o posmaku czekolady i dużej mocy. Preferuję Tchibo ziarnista najlepiej espreso milano lub droższe kawy. Jestem aż tak maniakiem w tej dziedzinie ,że nie napije się kawy samej bez towarzystwa. A cały proces parzenia i spieniania mleka to dla mnie rytuał. Ciężko mnie zadowolić jak ktoś kawę podaje , mąż się śmieje bo gdy idziemy do kawiarni jestem wstanie ocenić o ile stopni ktoś mleko przegrał w moim late i dlaczego jest zbyt gorzkie. Zastanawiałam się czy nie kontynuować kariery w tym kierunku ale kursy są drogie , a zarobki małe.