Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1482 Wątki)

Apel o kulturę osobistą na forum!

Data utworzenia : 2015-11-04 12:17 | Ostatni komentarz 2016-12-21 00:09

Małgorzata__eL

8059 Odsłony
173 Komentarze

Witam. Celowo postanowiłam umieścić ten wątek w sekcji POGADUCHY, gdyż uważam, że jest więcej oblegana niż ZASADY FORUM. 1. Zanim zaczniesz się udzielać, poobserwuj forum przez jakiś czas. Dzięki temu będziesz potrafiła się lepiej po nim poruszać. 2. Uważnie przeczytaj regulamin. 3. Na początek skieruj swój komentarz do wątku POZNAJMY SIĘ i napisz kilka słów o sobie oraz dziecku. 4. Zanim dodasz komentarz, sprawdź czy nie jest napisany ciągiem. Wypowiedzi na kilka linijek nie zawierające żadnych znaków interpunkcyjnych, naprawdę miło się nie czyta. Ponadto zwróć uwagę na pisownię. Upewnij się, czy na przykład zamiast słowo ,,jeszcze" nie jest napisane ,,je7sz3e". 5. Uważaj na błędy! Rozumiem, że ktoś może mieć dysleksję, ale błędy podkreślone są czerwoną linią. Zanim dodasz komentarz, możesz je wcześniej poprawić. 6, Przeczytaj uważnie tytuł wątku oraz jego opis, a następnie postaraj się odnieść do niego w stu procentach. Pamiętaj - nie liczy się ilość, a jakość. 7, Uważaj na to, aby nie odbiegać od tematu. Każdemu się zdarza, ale oby nie notorycznie, ponieważ robi się kolosalny bałagan. 8, Okaż użytkowniczkom szacunek zaglądając na WĄTEK OGÓLNY. Tam rozmawiamy o wszystkim. Oczywiście wątek ten nie jest brany pod uwagę podczas przydzielania nagród, ale można spędzić miło na nim czas. 9. Lovi raz w miesiącu rozdaje atrakcyjne nagrody. Niekiedy nawet bardzo, jak w bieżącym. Mamy nadzieję, że nie tylko po to tu jesteś, a jeśli któraś nagroda będzie Ci zbędna to i tak równie często będziesz się udzielać i zostaniesz z nami na dłużej. Pozdrawiam.

2015-11-04 15:34

Dodałabym jeszcze ten link, gdzie są wskazówki jak dodawać nowe wątki :-) http://lovi.pl/pl/inne/2

2015-11-04 14:38

Brawo Małgosiu! :) To będzie nasz wewnętrzny lovinkowy regulamin forumowiczek:)

2015-11-04 14:34

Brawo!!! :)

2015-11-04 13:50

Bardzo prosto jasno i wyraznie napisane:-) co do błędów to ja również je nieraz popełniam i dobrze o tym wiem zwłaszcza gdy nie pisze na komputerze tylko na telefonie lub tablecie więc jeśli mi się coś wydarzy to z góry przepraszam:-)

2015-11-04 13:35

Małgorzata_eL - barwo Ty! :) takiego wątku tutaj brakowało :) mam tylko nadzieję, że choć trochę dziewczyn skorzysta z tych wskazówek :)