Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1480 Wątki)

Ankieta do pracy licencjackiej

Data utworzenia : 2015-09-17 11:18 | Ostatni komentarz 2015-10-20 21:12

DorFryt

1344 Odsłony
6 Komentarze

Koleżanka przesłała mi wiadomość na fb: hej dziewczyny!!! Piszę pracę licencjacką i mam prośbę do Was, o poświęcenie kilku minut na wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona skierowana do kobiet w ciąży i posiadających małe dzieci. Proszę również o udostępnienie linka swoim znajomym. Z góry dziękuję :))) http://www.survio.com/survey/f/K8F2O4J8A7A7O8Y6C Zachęcam do wypełnienia ankiety:)

2015-10-20 21:12

Wypełniłam , gdybyś miała problem z opracowaniem statystycznym daj znać a pomogę. Specjalizuje się w opracowywaniu ankiet dla pielęgniarstwa. Oczywiście proponuje bezpłatne konsultacje.

2015-09-27 21:29

Wypełniłam i wysłałam :)

2015-09-17 17:02

Ja również wypełniłam :) Pozdrawiam :)

2015-09-17 13:48

Ankieta wykonana :)

2015-09-17 13:05

Ankieta dała mi do myślenia bowiem jednak okazało się, że wszystkiego nie wiem o tej chorobie. Muszę doczytać o brakujących informacjach. I mimo, że jestem w 6 miesiącu to idę zrobić sama wszystkie badania - tokso. cytomeg. i różyczka. Jak się ostatnio zapytałam lekarza o badania na tokso. to powiedział, że to nie jest obowiązkowe badania ale sam też o nim w ogóle nie wspomniał :/ Żałuję trochę, że nie zrobiłam sama tego badania wcześniej tylko czekałam na decyzję lekarza bo bym się jej nie doczekała :/ Może nie we wszystkich sprawach czytanie informacji na internecie jest dobre ale uważam, że czasem pomaga nam pacjentkom w posiadaniu pewnej świadomości o przebiegu ciąży i procedurach.

2015-09-17 11:22

Przyznam szczerze, że w sumie teraz zainteresowałam się tematem z ankiety... coś tam słyszałam, wiedziałam że to choroba związana z kotem ale nie miałam zielonego pojęcia jak się można zarazić, jak unikać itd...