Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1480 Wątki)

Imigranci-tak czy nie?

Data utworzenia : 2015-09-14 10:43 | Ostatni komentarz 2015-10-20 22:00

roxi133

2035 Odsłony
17 Komentarze

Jak w tytule,jesteście za tym aby przyjąć uchodźców czy nie? Ja od paru nocy spac nie moge,bardzo sie boję ich tutaj :( Wiem jak się zachowują w Anglii czy Niemczech i śmiem twierdzić że nie widzę ich tutaj w naszej Polsce,gdzie jak wiadomo są różni dewianci ale nie aż tacy... Boję się ich i nie podoba mi się to co się dzieje na tym świecie a wy jakie macie podejście do tego? Najgorsze co boli mnie 1000 razy bardziej jest to,że w Polsce dają marne grosze rodzinnego na dziecko a obcym chcą pomóc dając im grubą kasę na życie. Oni w Niemczech nie pracują,praktycznie każdy siedzi na socjalu...Boję się normalnie się boję o siebie i przyszłość mojego dziecka... Nie mam nic przeciwko kobietom czy małym dzieciom ale Ci faceci,kawał byków uciekli ze swojego kraju tu. Ledwo przekroczyli granice a już zachowują się jak zwierzęta.

2015-09-14 10:58

Roxi133 trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony serce podpowiada, że trzeba pomóc tym biednym ludziom. Z drugiej jednak przychodzi ta niepewność... Uważam, że powinniśmy przyjąć uchodźców wojennych, a na tych ekonomicznych nas po prostu nie stać. Ta druga grupa powinna znaleźć schronienie w krajach bardziej zamożnych takich jak Niemcy. Ja też boję się, że nasza spokojna dotąd Polska zamieni się w niebezpieczny kraj przepełniony imigrantami. Pozostaje nam jednak być dobrej myśli. Mam nadzieję, że nasze władze podejmą słuszną decyzję...