Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1480 Wątki)

Imigranci-tak czy nie?

Data utworzenia : 2015-09-14 10:43 | Ostatni komentarz 2015-10-20 22:00

roxi133

2034 Odsłony
17 Komentarze

Jak w tytule,jesteście za tym aby przyjąć uchodźców czy nie? Ja od paru nocy spac nie moge,bardzo sie boję ich tutaj :( Wiem jak się zachowują w Anglii czy Niemczech i śmiem twierdzić że nie widzę ich tutaj w naszej Polsce,gdzie jak wiadomo są różni dewianci ale nie aż tacy... Boję się ich i nie podoba mi się to co się dzieje na tym świecie a wy jakie macie podejście do tego? Najgorsze co boli mnie 1000 razy bardziej jest to,że w Polsce dają marne grosze rodzinnego na dziecko a obcym chcą pomóc dając im grubą kasę na życie. Oni w Niemczech nie pracują,praktycznie każdy siedzi na socjalu...Boję się normalnie się boję o siebie i przyszłość mojego dziecka... Nie mam nic przeciwko kobietom czy małym dzieciom ale Ci faceci,kawał byków uciekli ze swojego kraju tu. Ledwo przekroczyli granice a już zachowują się jak zwierzęta.

2015-10-20 22:00

Taa gorzej że oni nie palą się do pracy w innych krajach :/ w Niemczech praktycznie żaden z nich nie pracuje a jest ich tam od groma od dawna.. Mają socjal i im wystarczy. Mieszkanie opłacone,kilka dzieci to i rodzinne pozwalające na wyżywienie i wiele innych dodatków. U nas tego nie dostaną więc i tak pójdą na Niemcy :)

2015-10-20 21:16

Ja jestem za tak. Mamy niż demograficzny więc niech się mnożą i pracują na nasze podatki. I tak musimy ich przyjąć.

2015-09-15 19:19

I większość jest na nie i powiedzcie mi co to za sondaże gdzie mówią,że ponad połowa społczeństwa jest na tak ;(

2015-09-15 16:12

My z mężem jesteśmy stanowczo na nie. Uważam, że powinno się ich deportować do swojego kraju. Ewentualnie wojska powinny wejść do ich kraju i zrobić porządek ale tak się nie stanie bo tam nie ma ropy. Ci emigranci jeszcze nam pokażą jak zaczną się wysadzać za islam, teraz tak łatwo jest się przedostać terrorystą w Europę - do każdego kraju że głowa mała...

2015-09-15 15:56

Jestem na nie. Nie mam nic przeciwko pomocy uchodźcom, ale kogoś kto już od dłuższego czasu siedział np. w Turcji i teraz chce się dostać do Nirmirc bo tam jest lepszy socjal trudno nazwać uchodźcą. Raczej imigrantem ekonomicznym. To przykre, że cała Europa zamiast rozsądnie pomyśleć bawi się w dobrą ciocię. Niestety pomagając na oślep możemy sobie tylko zaszkodzić. Mam nadzieję, że nas ta fala ominie. Jeżeli tak to poraz pierwszy będę się cieszyć, że w tym kraju bieda aż piszczy.

2015-09-14 23:31

już są kontrole na granicy z Niemcami,nie wiem czy tu blisko mnie ale z innej strony tak,więc nie puszczą wszystkich... A tym bardziej nie puszczą takiej ilości której nie chcą. I zostaną dalej tu... Boze jeszcze mieszkam przy samej granicy z Niemcami.Fakt faktem ze tu blisko mnie miasta to sa prawie na wymarciu i jest bardzo mało ludzi ale właśnie tu mogą dać uchodźców :( powinni zrobić referendum... to nie jest sprawa rzadu tylko nasza,bo to w końcu nasze pieniądze i też nasz kraj...

2015-09-14 22:23

Nie przejmowałabym się, bo w Polsce jest jak jest - 99% z nich zwieje do Niemiec przy najbliżej okazji :)

2015-09-14 22:20

To fakt będą się tam cisnąc bo większa kasa niż u nas i praca a w Polsce nie ma pracy nawet dla Nas. Uuu no powiem Ci Roxi ze jak bym miała się tam przeprowadzić to bym panikowala;/