Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1479 Wątki)

Hejt na matki

Data utworzenia : 2015-07-28 18:06 | Ostatni komentarz 2015-08-31 22:31

roxi133

5749 Odsłony
100 Komentarze

Czy wy macie wrażenie,że my matki jesteśmy gorszym gatunkiem? że wraz z pojawieniem się tego cuda w brzuszku stałyśmy się hmm... upośledzone/psychiczne/ obrzydliwe? no aż mi przykro się zrobiło bo właśnie przeglądam wydarzenie na facebooku Nie zostanę ojcem/matką w 2015 i normalnie nie wierzę :( tam matki hejtują nawet własne dzieci,że brzydkie a te wszystkie nastolatki same kiedyś będa tymi nienormalnymi rodzicami i piszą takie okropne rzeczy :( gdyby stracili choć raz to by zobaczyli co to znaczy... Odsyłam was jakby ktoś zainteresowany : https://www.facebook.com/events/844405182272836/ Ja nie czuję się gorsza,kocham być mamą i fajnie nią być ! ale niech te bachory co tam piszą pomyślą jakich oni mają rodziców skoro wychowali takie bezmózgi bez empatii i kultury :(

2015-07-28 21:48

Psychiczne moze nie jesteśmy. ? No dobra. Odrobkne;)

2015-07-28 20:19

czasami nie wierze na jakim ja swiecie zyje bo mi sie to w glowie nie miesci co sie dzieje. swiat tak oglupial i te wszystkie dzieciaki razem z nim. jak mozna zyczyc komus smierci i go szykanowac i doprowadzic do samobojstwa? albo jak mozna w ogole sie smiac z czyjes smierci i sie z tego powodu dobrze bawic? mam nadzieje ze takie osoby spotka kiedys sromotna kara i beda mialy za swoje, zycze zeby ich dotknela jakas tragedia i wcale mi ich nie bedzie szkoda, niech poczuja jak to jest stracic bliska osobe czy byc ponizanym. gdzie te dzieci maja rodzicow i co oni na to ? jak moga pozwalac zeby ich dzieci zachowywali sie jak terrorysci. mysle ze wina lezy tez po stronie rodzicow ze doprowadzili do tego ze ich dzieci sie staly takimi potworami, bo rozumiem ze mogly tez wpasc w zle towarzystwo ale rodzic tez ma cos do powiedzenia. kto to slyszal zeby syn mial zakaz zblizania sie do matki czy ojca? gdzie ten swiat zmierza. to wszystko przez tych celebrytow i internet, teraz kazdy moze stac sie celebryta, a to co inne jest cool a to co normalne to buractwo. niedlugo bycie hetero bedzie czym dziwnym. ... az strach pomyslec co bedzie za kilka lat...mam nadzieje ze nasze dzieci wyrosna na porzadnych i madrych ludzi.... kto nie hejtuje jest nikim ;/

2015-07-28 18:31

nie wiem wydaje mi się,że piszą tam osoby tak sfrustrowane i zakompleksione że muszą gdzieś wyrzucić swoje żale... o taj hejt modny... hejtuje się teraz nawet dzieci co popełniły samobójstwo i matki i wszystkich ! Niech krytykują alkoholików i narkomanów..

2015-07-28 18:25

moim zdaniem taki post może napisać tylko osoba która ma żal do swojej mamy - no bo hejtując matki hejtuje i swoją mamę ... może o to w tym chodzi, może ktoś prywatne źale przerzuca na innych?? Nikomu nie każę lubić dzieci, co więcej nikt nie musi lubić mnie i mojego dziecka - ale każdy ma nas szanować - a to co robią ludzie w tym wątku to brak szacunku ... przykre Ogólnie jak już kiedyś gdzieś pisałam - hejt jest teraz wręcz modny ...