Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Zlot LOVImam :)

Data utworzenia : 2015-07-15 00:58 | Ostatni komentarz 2015-07-28 17:37

nienormatywna

3341 Odsłony
47 Komentarze

Dziewczyny jest lato! A dokładnie nieubłaganie mija pierwsza połowa lata :) Odkąd urodziła sie Zosia nie mam tyle czasu, żeby sie udzielać a bardzo mi za Wami tęskno :) i tak sie zastanawiam - co myślicie o tym by zrobić sobie zlot osób udzielających sie na forum :) Co na to samo LOVI? Może gdyby tak zebrać większą grupę to byśmy dostały gdzieś zniżkę w hotelu? Może poumawiać się z transportem by jechac parami - dwie mamy i dwoje dzieci w jednym aucie zawsze razniej i bezpieczniej. Kurcze moze to niewykonalne, ale naprawde marzy mi sie weekend nad morzem z Wami :)

2015-07-15 21:33

Ja z centralnej polski i podróż z bomblem a na dodatek moja praca nie do końca mi pozwala na taki wypad w tym roku nawet na urlop nigdzie nie jedziemy tylko na poczatku września do Sopotu jedziemy na ślub brata i spowrotem

2015-07-15 21:03

Fajny pomysł ale każda z nas z różnych zakątków Polski ... może kiedyś się uda w pół drogi np

2015-07-15 14:13

kurcze ciężko z maluszkami podróżować .... szkoda, bo strasznie chętnie bym Was poznała :)

2015-07-15 10:41

Pomysł bardzo ciekawy taka od skocznia od rzeczywistości by była :-) tylko podróż z takimi maluchsmi nie wyobrażam sobie bo jeszcze nigdzie daleko nie byliśmy. Ja też bym miała do przejechania większe pół Polski :-/ E.Dylag wakacji a co to hehe mi to leci dzień jak co dzień w pracy to fakt zawsze jakiś urlop się brało w okresie wakacyjnym choć by na te 2tyg czy nad jakąś wodę czy w góry ehh a tez na razie się siedźi na pupie może za jakiś czas rodzinny wypad się uda :-)) też nam się marzy morze :-)))

2015-07-15 09:43

fajnie ale ja nie mobilna :( i z lubuskiego pewnie nikogo nie ma ehh... ale inicjatywa bardzo dobra :)

2015-07-15 09:43

Kurcze fajny pomysł.. tyle że ja z południa troszke daleko mam nad morze i z takim maluszkiem ciężko.. ale może w przyszłym roku :) Odkąd chodze do pracy to wakacji w ogóle nie czuje. No może teraz jak mam macierzyński to może troszke.. ale szkoła się skończyła i wakacje też :(

2015-07-15 09:28

Nienormatwna, fantastyczna inicjatywa! Sama domagam się od redakcji by umożliwiła nam kontakt PW, aczkolwiek temat poruszany kilkukrotnie nie został zrealizowany..jeszcze. Marzenia zawsze są to realizacji jeśli tego chcemy i dążymy do tego. Aczkolwiek ja ze środkowej Polski tym samym wszędzie mam daleko... Kurde właśnie uświadomiłaś mi fakt upływu czasu..tym samym połowy wakacji.