Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Co jest modne tej wiosny, jeżeli chodzi o dodatki?

Data utworzenia : 2015-04-15 14:41 | Ostatni komentarz 2015-07-17 14:32

maciejka1814

2148 Odsłony
11 Komentarze

Hej:) Czy znajda się tutaj osoby, które są fankami mody i śledzą co sezonowe trendy? Ja z chęcią dowiedziałabym się co tej wiosny modne jest w kwestii dodatków? Zwłaszcza odnośnie torebek? Co się teraz nosi? Jakie fasony i kolory torebek? Duże czy raczej małe torebki damskie ? Ja chciałabym zakupić torebkę średniej wielkości wygodną do pracy , ale kompletnie nie wiem co wybrać;/ Chciałabym, by była uniwersalna i pasowała do wielu stylizacji. Czy polecicie, gdzie szukać fajnych fasonów? Może jakiś sklep internetowy ? Sprawdzony oczywiście:)

2015-04-17 13:50

Ja, nie zważając na modę, uwielbiam na wiosnę ubierać się po prostu w kolory. Zielenie, żółcie, czerwienie! Tyle szarości mamy w zimie, że człowiek ma już dość. Poza tym, jak drzewa się zielenią, a roślinki zaczynają się otwierać, to warto, byśmy i my sprawili, że na ulicach zrobi się weselej.

2015-04-16 23:42

kwiaty :D no wysyp ich! Ale nie takie powtarzalne wzorki, ale prawdziwe wzory kwiatów (różne rodzaje) z łodygami, liścmi - im więcej tym lepiej :) Mam jedną taką sukienkę ciążową - jest super, wyglądam w niej jak pisanka :D ale czrne bolerko i czarne rajstopy odwalają całość i jest spoko :) ale widziałam takie torebki i buty :)

2015-04-16 23:39

Ja akurat nie sledzę, co nowego w modzie piszczy :), bo zwykle kupuję uniwersalne modele. Stawiam na czarne, pojemne torebki, ponieważ wiadomo, że kobieca torebka musi pomiescic wiele skarbow :). Sklepy internetowe to dobry wybór, o ile mogę wczesniej taka torebke zobaczyc w sklepie stacjonarnym. pare razy zamowilam (wprawdzie nie torebke) ubranie przez internet i nie bylam zadowolona z koloru i materialu.