Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1475 Wątki)

Co jest modne tej wiosny, jeżeli chodzi o dodatki?

Data utworzenia : 2015-04-15 14:41 | Ostatni komentarz 2015-07-17 14:32

maciejka1814

2147 Odsłony
11 Komentarze

Hej:) Czy znajda się tutaj osoby, które są fankami mody i śledzą co sezonowe trendy? Ja z chęcią dowiedziałabym się co tej wiosny modne jest w kwestii dodatków? Zwłaszcza odnośnie torebek? Co się teraz nosi? Jakie fasony i kolory torebek? Duże czy raczej małe torebki damskie ? Ja chciałabym zakupić torebkę średniej wielkości wygodną do pracy , ale kompletnie nie wiem co wybrać;/ Chciałabym, by była uniwersalna i pasowała do wielu stylizacji. Czy polecicie, gdzie szukać fajnych fasonów? Może jakiś sklep internetowy ? Sprawdzony oczywiście:)

2015-07-17 14:32

Mi też się troszkę wydaje że to taka troche forma reklamy A co do trendów to moim zdaniem kwiaty jasne kolory typu neonowe

2015-07-16 10:46

Jolu- czy oby nie robisz tutaj reklamy? Na nadchodzącą jesień i na każdą jesień polecam piękne kolorowe płaszczyki (czerwień, żółć, zieleń) i odpowiednio dobrane do tego czółenka.

2015-07-16 10:38

Wiosna już za nami i teraz należałoby zapytać o trendy na nadchodzącą jesień?Co prawda ja raczej staram sie nie iść za nimi ślepo bo nie każdemu jest dobrze w tym co jest modne. Ja zawsze szukam inspiracji w internecie, choćby w sklepach internetowych: http://magmac.pl/ jest ich coraz więcej a ja powiem szczerze, że przy dziecku, pracy i natłoku obowiązków już nie mam nawet ochoty chodzić po galeriach!

2015-04-30 11:34

Motyw Sowy kwiaty kolor biały Torebki nigdy nie patrzę na modę lecz wygodę bo odkąd zostałam mamą to tylko na ramię ręce muszę mieć wolne. Dla dziecka to mam torbę od wózka i tam jest wszystko zapasowe ubranka piel itp.

2015-04-20 12:15

Ja w listonoszkach się nie mieszczę, z kolei w workach nie mogę nic znaleźć. Tak źle i tak niedobrze. Poza tym zawsze i tak mam ciężką torbę jak szlag, więc torebka typu worek chyba w moim przypadku i z 5kg mogłaby osiągnąć.

2015-04-20 10:46

Większość z Was poleca czarne torebki, ale czy czarna torebka naprawdę pasuje do wszystkiego? Ja zakupiłam sobie cieliste baleriny i beżowe szpilki i nie wydaje mi się, żeby czarna torebka mi do tego pasowała;/ A co myślcie o torebkach w beżach czy brązach ? Mi się wydaje, ze takie kolory są uniwersalne , ale nie wiem;/ A jakie kroje? Bardziej listonoszki czy worki?

2015-04-19 12:22

Ale bym zaszalała na jakichś zakupach dla siebie. Ale teraz ważniejsze mam wydatki :/.

2015-04-18 23:05

Najlepsza będzie czarna torebka. Do wszystkiego będzie pasować. Tylko poszukaj takiej, która będzie miała pasek długi i krótki. Wtedy zawsze będziesz mogła, w razie potrzeby, zarzucić torebkę przez ramię i pobiec (w razie potrzeby).