Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Tegoroczna majówka

Data utworzenia : 2015-04-15 14:32 | Ostatni komentarz 2015-05-05 11:55

Z.Kowalczak

1960 Odsłony
10 Komentarze

Witam serdecznie, jest już połowa kwietnia, a więc chyba już najwyższy czas rozpocząć planowanie weekendu majowego. Gdzie w tym roku jedziecie? A może zostajecie w domu? :) My w tym roku chcemy zwiedzić Kraków i okolicę - Jurę Krakowsko-Częstochowską. Podobno w maju świetnie się w tamtych rejonach spaceruje. Planujemy wybrać jakiś nocleg w Krakowie, ale nad tym się jeszcze zastanawiamy - czy to będzie hotel w centrum czy na obrzeżach - jeszcze się nie zdecydowaliśmy. Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo wiele od niej zależy ;) A wy gdzie jedziecie?

2015-05-05 11:55

My byliśmy w końcu u znajomego 200 km od naszego miejsca zamieszkania. Było super. Grillowaliśmy i robiliśmy ognisko. Maluszek wariował w brzuszku jak szalony, ale najadł się samych smakołyków. Szybko minęło, ale było bardzo przyjemnie.

2015-05-02 15:55

Ja popijam kawkę, dziecko śpi na tarasie (spędzamy dzisiejszy dzień u teściów, którzy wyjechali) mój mężczyzna wypieka ciasto..i tym przyjemnym akcentem oczekujemy na znajomych :) choć..marzyłby mi się taki relaks w zaciszu domowym..którego zapewne jutro doświadczę.

2015-05-01 15:00

Ja bym materac pogryzła jak bym miała leżeć lubię ruch. Lecz lekarz ma rację bo jeśli będziemy się ruszać kucać lub zbyt ciepła kąpiel to maleństwo będzie się śpieszyć. To szczęśliwego rozwiązania i wyprawka niech będzie gotowa na tip top. Ja dzieci rodziłam w terminie lecz dziewczyny niektóre w szpitalu to nawet przyjeżdżały rodzić bez gotowej wyprawki art.higienicznych i tatusiowie musieli biegać kupować

2015-04-17 21:28

Bidulko... To może rzeczywiście leżakuj póki się da. Im dłużej maleństwo w Twoim brzuszku tym lepiej. Nie chcesz mieć przecież później wyrzutów sumienia.

2015-04-17 17:43

No w środę bylam na kontroli i lekarz powiedział ze mam nadal leżeć i ze będzie cud jak donosze. Jak mu powiedziałam ze czasem wstaje zamieść czy zrobić coś do jedzenia to mnie opieprzyl ze hej. Powiedział ze mam leżeć tak jakbym była w szpitalu a jak nie to mi skierowanie do szpitala wypisze.

2015-04-17 16:33

Aguś a nic się w Twojej sprawie nie zmieniło? Nie możesz już nieco pospacerować? Cały czas tylko leżakujesz?

2015-04-17 15:07

Ja majówkę spędzę w domu....jak każdy kolejny dzień..jedynie pozostaje mi grill elektryczny...czego się nie robi dla malucha.. Szwagier ma urodziny akurat i robi imprezę wiec ja poleze a maz pójdzie w delegacji.

2015-04-17 13:52

My jak co roku zapewne zostaniemy na miejscy, gdyż w majówkę organizowane są dni naszego miasta. W tym roku ma nas zaszczycić swoją obecnością Edytka Górniak i Mrozu. Oczywiście, jeśli pogoda na to pozwoli, to nie obędzie się również bez grillowania :).