Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1480 Wątki)

Prezent na rocznicę ślubu

Data utworzenia : 2015-02-19 14:46 | Ostatni komentarz 2015-06-04 00:03

krystynka1814

3254 Odsłony
20 Komentarze

Moi teściom stuknie niebawem kolejna rocznica ślubu, dlatego myślimy z mężem nad jakimś ciekawym, praktycznym prezentem dla nich. Do głowy przyszły nam sztućce. Teściowa narzeka, że nie ma porządnego kompletu, a z ja z kolei słyszałam sporo dobrego o sztućcach Gerlach Celestia. Może któraś z was ma je w swojej kuchni może doradzić, czy to dobra inwestycja?

2015-02-20 14:01

mnie by bardzo ucieszył taki prezent, nawet ostatnio podsuwałam ten pomysł moim siostrą, bo za niedługo będą moje urodziny, żeby nie musiały strasznie myśleć:-) sztuców w domu nigdy za dużo!!!

2015-02-19 23:11

Pewnie, sztućce to świetna sprawa zwłaszcza, że teściowa narzekała na brak ładnego kompletu. Ja ostatnio kupiłam koleżance na urodziny i do nowej kuchni komplet sztućców ( tylko dużo tańszy:) i skakała ze szczęścia pod sam sufit. Strasznie człowieka cieszy podarowanie trafionego prezentu :)

2015-02-19 19:55

sztućce bardzo drogie ! ale tesciowa się ucieszy ! ja to bym skakała ;) powiedz jak duzy komplet chcesz kupic Moja mama dostała swietne sztućce na slub..jakosc pierwsza klasa ...po slubie juz 35 lat a sztućce mama dała mi na nowe mieszkanie ...nie do podrobienia :)

2015-02-19 18:39

Hej Krystyna :) Podeślę Ci linka w którym dziewczyna prosiła o propozycje prezentów ogólnie na ślub :) Ale sa też tam inne propozycje nadające się także na rocznicę ślubu :) http://lovi.pl/pl/forum/15/141/1756