Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Dziennik mojego dziecka

Data utworzenia : 2015-02-05 22:12 | Ostatni komentarz 2015-11-06 15:10

klio69

3261 Odsłony
27 Komentarze

Drogie mamy, czy prowadzicie dziennik swojego dziecka, w którym zapisujecie jego ważne momenty w życiu, np. takie jak pierwszy ząbek, czy pierwsze słowo?

2015-02-05 22:31

Tak oczywiście mamy taki dziennik i wpisuje do niego wszystko co dotyczy mojego synka.Jego postępy,pierwszy uśmiech,ząbek,siadanie itd.Wszystkie ważne momenty a potem będzie miał fajna pamiątkę jak to będzie czytał i ja też będę wiedziała potem jak będę miała następną pociechę czy podobnie będę się rozwijac :) Fajna pamiątka na całe życie! :)

2015-02-05 22:27

Moje niedopatrzenie w kwestii szukania. Z kolei ja dostałam wspomniany powyżej Dziennik, w którym zapisuję każdy miesiąc i nowe osiągnięcia mojej córki, wklejam zdjęcia, opisuję moje odczucia, wrażenia jak i emocje. Wychowałam się w dobie pamiętników, mam ich nie zliczoną ilość..wiem, że teraz zamiast zapisywania papierowych zeszytów wybiera się blogi..lecz mam nadzieję, że moja córka przeczyta ze wzruszeniem te moje zapiski :)

2015-02-05 22:22

http://lovi.pl/pl/forum/6/2210/1 Ja uzupełniam synkowi pamiątkową książeczkę którą dostał od cioci ale nie wiem czy kiedy dorośnie będzie ją czytał ? Mi bardzo podoba się książeczka " Moje pierwsze pięć lat" ze zdjęciami Anny Gaddes i osobiście gdybym ja miała taki pamiętnik kupić to na pewno byłby to ten.