Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1481 Wątki)

Dziennik mojego dziecka

Data utworzenia : 2015-02-05 22:12 | Ostatni komentarz 2015-11-06 15:10

klio69

3260 Odsłony
27 Komentarze

Drogie mamy, czy prowadzicie dziennik swojego dziecka, w którym zapisujecie jego ważne momenty w życiu, np. takie jak pierwszy ząbek, czy pierwsze słowo?

2015-11-06 15:10

Ja posiadam taką książkę którą wypełniała moja mama dla mnie (dość obszerną), teraz już takich fajnych nie robią, przynajmniej ja nigdzie nie spotkałam. Jest to jedna z moich najlepszych pamiątek, coś pięknego! Na pewno będę prowadzić podobną maluchowi, ale nie wiem czy nie pokuszę się o własny projekt i zlecę gdzieś wykonanie. :)

2015-11-06 08:28

Dziennik - nie, ale mamy pudełko drewniane ze "Skarbami Bartosza", w którym są według nas rzeczy, które warto mu pokazać i przekazać jak będzie starszy :) Np jego pierwsza czapeczka, skarpetki, świeczka z pierwszych urodzin, opaska ze szpitala, pierwszy smoczek itp itd :) wydaje nam się, że to fajny pomysł i mamy zamiar dać mu to w 18 urodziny, albo wcześniej czy później, zależy jak to będzie z naszym chłopakiem, jakie będzie jego podejście do takich spraw :)

2015-11-05 21:52

My mamy właśnie taki album Bebiko - ale wygrałam go w konkursie prowadzonym przez nich. Regularnie go uzupełniam - synek będzie miał ładną pamiątkę :) Rejestrując się jakiś czas temu - jeszcze jako ciężarna - nie miałam możliwości zaznaczenia opcji wyboru albumu, więc chyba zmienili zasady. Co jakiś czas prowadzone są jednak konkursy, gdzie taki album można wygrać razem z pudełkiem na różne drobiazgi. Trzeba na bieżąco śledzić ich stronę :)

2015-10-26 21:34

Pisałam ostatnio maila do Bebiko właśnie w sprawie tego albumu/dzienniczka, bo wyświetliła mi się reklama, zarejestruj się, a otrzymasz... Dostałam odpowiedź, że ten album w chwili obecnej należy się tylko dla ciężarnych zarejestrowanych. :-(

2015-10-26 20:30

Wracając do tematu bebika. Ja się rejestrował am, ale nic nie dostała. Podobno nie każda przeglądarka pokazuje wszystkie punkty, bo tam powinno zaznaczyć się, ze się chce dostać i później potwierdzić to jeszcze.. Ja tego nie miałam. Kiedyś myslalam o założeniu dziennika internetowego, dużo jest tego. Są takie, w których maja dostęp tylko osoby uprawnione. Ale tak zlecialo ponad rok i nie wyrobilam się w czasie. Myslalam tez zrobić prezentacje w power point albo jako filmik) mój pierwszy rok i zebrać wszystkie ważne informacje, wyrażenia, zdjęcia, filmiki w jedno. Ale nie mogę się zebrać tez z tym. Ostatnio widziałam w smyku dużo takich albumow - dzienniczkow dla chłopców i dziewczynek. Tajne takie:) ale może zrealizuje te pomysły przy następnym dziecku ;-)

2015-10-26 11:16

My będziemy w posiadaniu "Moje pierwsze pięć lat. Wspomnienie dzieciństwa." Prezent na chrzciny. Dostałam prawo wyboru pamiętnika, więc wybrałam. Nie drogi, a w środku piękny, ładne zdjęcia, dużo stron. :) Już polecam :P

2015-03-02 21:27

a ja taki "dzienniczek" mam w książeczce zdrowia dziecka na ostatnich stronach :P i traktuję to raczej czysto informacyjnie (w razie kolejnej ciąży - porównawczo) a nie jako fajną pamiątkę:) chociaż taki fajnie i ładnie zorganizowany pamiętniczek na pewno jest super sprawą :)

2015-03-02 21:08

Lilka ja też tak mam. Byłam zarejestrowana już wcześniej i jak Izka napisała o tym albumie to chciałam zamówić i już nie mam takiej opcji. Mam już jeden album, więc w sumie nic się nie stanie, jak nie dostanę. Ja mam taki album, w którym notuje się postępy i różne informacje, ale są też miejsca na zdjęcia.