Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1518 Wątki)

sesja brzuszkowa :) co doradzicie ? :)

Data utworzenia : 2015-01-16 14:31 | Ostatni komentarz 2024-08-05 08:11

Angelka2580

3520 Odsłony
50 Komentarze

Witam :) dostałam propozycję sesji zdjęciowej z brzuszkiem :) to byłaby świetna pamiątka z tego okresu tylko że mam mnóstwo rozstępów na pośladkach, udach, brzuchu i troszkę źle się z tym czuję i wstydzę :( nie wygląda to zbyt dobrze a ma to być sesja bardzo kobieca. Co myślicie o tym mamusie ? Jak byście postąpiły na moim miejscu ?

2020-02-12 23:31

Poszłabym. Możesz być w takiej sukni co będzie zasłaniać twoje niedoskonałości

2020-02-12 09:48

Idź idź i jeszcze raz idź! 

Zdjęć nie musisz pokazywać całemu światu jak coś Ci się nie spodoba. Ale warto uwiecznić ten piękny czas i na pewno nie będziesz zalowac. Jeśli masz jakieś niedoskonałości fotograf może to poprawić komputerowo jeśli to cie uspokoi. Albo możesz mieć jakąś fajną sensualną koszule nocna na sobie albo inne rzeczy która zakryja niedoskonałości. 

2015-01-17 13:10

Ja też bym się nie zastanawiała. Fotograf wie co robi i może jakoś zasłoni troszkę ten brzuszek byś czuła się komfortowo a zdjęcia wyglądały ładnie. Oczywiście to Ty musisz tego chcieć żeby czuć się dobrze podczas sesji bo na zdjęciach będzie widać Twój stres. Jednak ciąża jest to czas jedyny w swoim rodzaju i nie powinnaś się wstydzić tego jak wyglądasz :)Idź bo będziesz żałować a najwyżej schowasz zdjęcia głęboko w szafie i będą tylko dla Ciebie na pamiątkę :D

2015-01-16 23:25

Ja bardzo żałuję , że nie zrobiłam sobie takiej sesji w ciąży dlatego namawiam żeby łapać każda chwile. Teraz nadrabiam i mojej coruni strzelam fotki na każdym kroku. To jest pamiątka na całe życie. Polecam robienie sesji zdjęciowych.

2015-01-16 23:19

Bo z czasem nabiera się do wszystkiego dystansu....

2015-01-16 21:06

Ja podobnie jak dziewczyny uważam że powinnaś sobie zrobić zdjęcia , będzie to fajna pamiątka z okresu ciąży. Dobry fotograf tak ustawi obiektyw, dobierze światło że wyjdziesz na nich ślicznie. Ja zresztą uważam że każda kobieta w ciąży jest piękna i żadne rozstępy tego nie zmienią. Ja w trakcie porodu tak mocno parłam że na twarzy strasznie mi popękały naczynka, wyglądałam jakbym miała wysypkę na buzi i na początku jak oglądałam zdjęcia na których jestem kilka minut po porodzie z synkiem miałam mieszane uczucia ale teraz myślę że takie zdjęcia są uchwyceniem niesamowitego momentu jakim są pierwsze chwile z dzieckiem i już mój wygląd na nich nie przeszkadza mi.

2015-01-16 19:27

Będąc na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała tylko czym prędzej zgodziła się na taką sesję. Fotograf może zrobić takie ujęcia, gdzie Twoje niedoskonałosci będą ukryte. Zdjęcia z takiej sesji to wspaniała pamiątka na całe życie. Żałuję, że ja nie mam takich zdjęć.

2015-01-16 18:32

Popieram dziewczyny przede mną. Teraz Ci się może wydawać, że jesteś gruba, brzydka, z rozstępami itd. Ale z czasem uwierz mi nabierzesz dystansu do samej siebie w tym okresie. Ja baaardzo żałuje, że mam tak niewiele zdjęć ciążowych, nie wspominając już o profesjonalnej sesji. Jak oglądam sesje innych to im naprawdę zazdroszczę. I od czego jest photoshop, każda profesjonalna sesja jest obrobiona na sto tysięcy sposobów. Nie myślisz chyba, że wszystkie przyszłe mamy są pozbawione rozstępów, celulittu, z idealnie gładką cerą i brakiem zmęczenia na twarzy. A jeśli wstydzisz się fotografa, to faktycznie dobierz takie pozycje i dodatki żeby ukryć to na czym Ci naprawdę zależy. To pewnie nie pierwsza jego sesja, kobiet w ciąży widział już pewnie setki.