Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1478 Wątki)

Spotkania dla przyszłych rodziców

Data utworzenia : 2014-08-04 12:11 | Ostatni komentarz 2014-08-04 14:32

karo84

2133 Odsłony
3 Komentarze

Czy uważacie, że takie spotkania powinny się odbywać w Waszym mieście? Kilka tygodni temu byłam na takim spotkaniu (wtedy też poznałam markę LOVI) i powiem szczerze, że byłam pozytywnie zaskoczona. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy (np.karmienie, dieta,różne ciekawe rzeczy dla niemowlaka z LOVI) i co ważne mogłam porozmawiać z dietetyczką. Oczywiście rozmowa była na temat tego czy mogę jeść jakiś produkt w ciąży- tutaj konkretnie miałam na myśli sery. Okazało się, że to co wyczytałam w internecie nie do końca okazało się prawdą;/ Dlatego uważam , że takie spotkania powinny być w różnych miastach - tych większych i mniejszych ;]

2014-08-04 14:32

Proszę, tu jest wątek na ten temat --> http://lovi.pl/pl/forum/10/475/1 Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki; )

2014-08-04 12:23

Ja również uważam ze takie spotkania są ok... Nigdy na takim nie byłam bo nigdy o nich nie słyszałam... Ale z tego co wiem w miastach obok których mieszkam nie ma takich spotkań a uważam ze powinny być...

2014-08-04 12:16

ja myślę że jest dość dużo takich spotkań przynajmniej w większych miastach tylko że kiepsko jest to rozgłaszane ... ale osobiście będąc w ciąży byłam na dwóch takich i też byłam pozytywnie zaskoczona :) myślę że każda przyszła mamusia powinna choć raz na takie sponsorowane spotkanie pójść a już na pewno jak jest w pierwszej ciąży :)