Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1518 Wątki)

Zabawne powiedzonka naszych dzieci

Data utworzenia : 2014-01-16 12:44 | Ostatni komentarz 2014-01-21 15:33

konto usunięte

2563 Odsłony
3 Komentarze

Witam dzieci zaczynają mówić i zaczynają na swój sposób nazywać różne przedmioty , osoby itp. Czy pamiętacie jakieś śmieszne określenia np. mój Kacper na pociąg mówił -ciapąg, na smoczek -ała, na wója -diunda , ksiądz to był batman, i wiele innych. Usiądę i spisze z albumu jego powiedzonka potem. A wy poamięacie może jakieś śmieszne powiedzonka waszych dzieci. Może byśmy tu zapisywały i prowadziły coś na zasadzie słownika dziecięcego, co wy na to?

2014-01-21 15:33

hehe nasza ma 2 latka i kiedy powiedziałam jej, żeby nie zamykała drzwi od swojego pokoju, bo się wkońcu zatrzasną odpowiedziała "przecież powiedziałam open Kliss" ;)

2014-01-21 12:12

Moj mały jeszcze nie mowi ale dziaciaczki z rodziny maja niezle teksty Siostrzenica - Fcipki - frytki Kukiz - ksiezyc Laban - banan a kuzyn zaledwie 2 latka oswaja sie z angielskim - na wszystko co trzeba otworzyc mówi Oppiiii ( open ) :D

2014-01-16 14:53

Begombka- biedronka wiek ok rok i 3 m-ce;) Baban - Banan podobnie jak powyżej A teraz gaduła ostatnio czym mnie zaskoczyła "Qurcze pieczone nie ma prezentów" - 2 lata Kilka dni po Nowym roku kiedy to choinka została rozebrana