Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1518 Wątki)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!

Data utworzenia : 2013-12-31 09:43 | Ostatni komentarz 2014-01-05 23:25

Redakcja LOVI

3874 Odsłony
23 Komentarze

Chcielibyśmy złożyć Wam i Waszym Rodzinom serdeczne życzenia noworoczne :) Życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia i wypełniły pragnienia, aby Dzieci rosły zdrowo i co dzień obdarzały Was uśmiechem i zaskakiwały wspaniałością, i żeby rok 2014 był szczęśliwy, pełen radości, zdrowia i miłości! Redakcja LOVI

2013-12-31 12:46

Dziękuję za życzenia!:) Ja również życzę całej ekipie LOVI i forumkowiczkom Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!:*

2013-12-31 12:44

Życzę Wszystkim - Wam Mamusie, Dziatki i Redakcjo - żeby ten rok był lepszy od poprzedniego! Żeby dzieci nie chorowały a mamom zawsze dopisywał dobry humor. Spełnienia marzeń. A na dzisiejszą noc - udanej zabawy :)

2013-12-31 11:58

Bardzo dziękujemy za życzenia. Również życzymy wiele dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2014 :):) Pozdrawiamy ciepło :)

2013-12-31 11:41

Życzę by Nowy Rok był jeszcze lepszy od tego który właśnie się kończy.Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo zdrowie jest najważniejsze:)Pociechy z Waszych dzieciaczków, by w Waszych związkach układało się jak najlepiej...dużo miłości i wzajemnego zrozumienia.Szczęśliwych porodów,a starającym wymarzonych dwóch kreseczek. Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2014 dla Redakcji Lovi i całej naszej forumowej rodzinki życzy Basia z rodziną:)

2013-12-31 10:20

Dziewczyny wam z kolei zycze aby wasze marzenia sie spelnily, dzieci nie chorowaly a przyszlym mamom szczesliwego i szybkiego rozwiazania :) oby wszystkie mamusie dotrwaly do terminu a zeby w waszych domach zawsze panowal spokoj, milosc i zrozumienie :))

2013-12-31 10:20

A my, całą rodziną życzymy Wam droga Redakcjo, abyście prężnie działali, aby grono Lovianek i Loviaczków stale się powiększało :) Żeby każdy czuł się tutaj jak w gronie najlepszych przyjaciół. Szczęśliwego Nowego Roku Kochani :*

2013-12-31 10:13

Moja rodzina i ja bardzo dziekujemy :) i Droga Redakcjo zyczymy wam aby forum sie rozwijalo i bylo pomocne a zeby wasze produkty zyskiwaly na popularnosci i dobrych ocenach, na ktore zasluguja :)) oczywiscie na przyszly rok zyczymy wszelkiej pomyslnosci i duzo szczescia :))